کد خبر : ۵۹۶۵۳
تاریخ انتشار : ۲۰ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۲:۱۷
توسط سازمان تاکسیرانی و شرکت کنترل کیفیت ترافیک؛
توافقنامه همکاری مشترک برای ایجاد زمینه‌های لازم جهت نظارت هوشمند بر فعالیت تاکسیرانان بین سازمان تاکسیرانی و شرکت کنترل کیفیت ترافیک امضا شد.
به گزارش خودروکار -  توافقنامه همکاری مشترک برای ایجاد زمینه‌های لازم جهت نظارت هوشمند بر فعالیت تاکسیرانان بین سازمان تاکسیرانی و شرکت کنترل کیفیت ترافیک امضا شد.

توافقنامه همکاری مشترک با امضای شادی مالکی، سرپرست سازمان تاکسیرانی و حمید برادران، سرپرست شرکت کنترل ترافیک اجرایی شد.

در این توافقنامه و در راستای هوشمندسازی نظارت بر ناوگان تاکسیرانی شهر تهران با استفاده از توان و ظرفیت‌های درون سازمان‌های شهرداری تهران، سازمان تاکسیرانی با تعامل و همکاری شرکت کنترل ترافیک اقدام به انعقاد توافقنامه فی‌مابین به منظور رصد هوشمند ناوگان کرده است.

ارائه اطلاعات ثبت شده در خصوص تردد ناوگان تاکسیرانی شهر تهران در معابر شهری اعم از خیابان‌های اصلی و بزرگراه‌ها به منظور پایش فعالیت و مدیریت بهینه بر عملکرد ناوگان به سازمان از جمله موضوعات مهم این توافقنامه است.

همچنین مقرر شد بر اساس اختیارات و ظرفیت‌های موجود با هدف پایش فعالیت ناوگان و استفاده از داشبوردهای مدیریتی تحول در امر نظارت وگذر از نظارت سنتی به هوشمند اتفاق بیفتد.

گفتنی است شناور سازی نرخ بر اساس داده‌های ترافیکی شبکه معابر، باز مهندسی خطوط و ظرفیت‌سنجی بر اساس تقاضای سفر، ایجاد کارگروه‌های تخصصی به منظور مدیریت سفرهای سبک درون شهری، تجهیز ناوگان به سیستم‌های ناوبری از اهداف این توافق نامه محسوب می‌شود.
برچسب ها: تاکسیرانی
نام:
ایمیل:
* نظر:
شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران
روزنامه های اقتصادی
آرین موتور
پرشیا خودرو
بیمه ملت
آخرین اخبار
بیمه ملت
MVM
فونیکس
کرمان موتور
ایلیا
ایساکو
آرین دیزل
صنعت کار
سایپا یدک
راین
عصر تشکل
امداد خودرو ایران