کد خبر : ۵۹۶۴۱
تاریخ انتشار : ۱۹ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۵:۴۶
خودروکار گزارش می دهد،
با انتخاب اعضای هیئت مدیره جواد توسلی مهر که پیش از این مدیرعامل ایران خودرو دیزل بود به عنوان مدیرعامل جدید گروه خودروسازی سایپا انتخاب شد.
به گزارش خبرنگار خودروکار، جواد توسلی مهر از یاران نزدیک بابک احمدی، رییس هیئت عامل ایدرو به عنوان مدیرعامل جدید سایپا منصوب و جانشین تیموری شد.

گفتنی است توسلی مهر به عنوان مدیرعامل ایران خودرو دیزل در 3 سال گذشته توانست بسیاری از مشکلات این شرکت را مرتفع و ایران خودرو دیزل را به مسیر صحیح خود بازگرداند.

توسلی مهر با انبوهی از ارتباطات سیاسی و صنعتی در شرایطی جایگزین تیموری در گروه خودروسازی سایپا می شود که این شرکت به برنامه تولید امسال خود دست پیدا نکرده و شرایط مالی مناسبی را تجربه نمی کند.

از سوابق دیگر توسلی مهر می‌توان به موارد مدیریت عامل و عضویت در هیأت مدیره شرکت ایسیکو، مدیریت عامل شرکت فرآورده‌های ساختمانی، مدیریت عامل شرکت لاستیک پارس (از زیر مجموعه‌های شرکت سرمایه گذاری آتیه دماوند)، معاونت برنامه‌ریزی پژوهشگاه صنعت نفت، معاونت مدیر عامل شرکت ایران‌خودرو، مدیریت عامل مرکز گسترش فناوری اطلاعات(مگفا) اشاره کرد.


آنچه مسلم است توسلی مهر را از هر طرف که نگاه کنی از تیموری سوابق و عملکرد بهتری داشته و می توان لین انتصاب را به فال نیک گرفت.
انتهای خبر/
نام:
ایمیل:
* نظر:
شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران
روزنامه های اقتصادی
آرین موتور
پرشیا خودرو
بیمه ملت
آخرین اخبار
بیمه ملت
MVM
فونیکس
کرمان موتور
ایلیا
ایساکو
آرین دیزل
صنعت کار
سایپا یدک
راین
عصر تشکل
امداد خودرو ایران