کد خبر : ۵۹۶۰۳
تاریخ انتشار : ۱۶ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۲:۴۲
فروش فورد موتور در ایالات‌ متحده ۱۰.۵ درصد در ماه گذشته در مقایسه با فوریه ۲۰۲۳ افزایش یافت که به دلیل افزایش فروش خودروهای هیبریدی و تمام‌الکتریکی آن بود.
به گزارش خودروکار -  افزایش فروش هیبریدی بخشی از برنامه فورد برای دو برابر کردن این فناوری است. این شرکت گفت که مجموع فروش هیبریدی در ماه فوریه به ۱۲ هزار و ۴۵ خودرو رسید که شامل ۶۴۶۳ دستگاه از پیکاپ کوچک ماوریک هیبریدی بود.

در این بیانیه آمده است که خودروهای هیبریدی همچنان بخش رشد فورد هستند و فروش آن در بیشتر سال گذشته با سرعت بیشتری نسبت به کل صنعت ایالات‌متحده رشد کرده است. علیرغم افزایش خودروهای هیبریدی و برقی، ۸۹.۵ درصد از فروش فورد در ماه گذشته مربوط به خودروهای سنتی و کامیون‌ها بود.

این خودروساز از فروش ۱۷۴ هزار و ۱۹۲ خودرو و کامیون در ماه فوریه خبر داد. نتایج شامل جهش ۸۱ درصدی در فروش خودروهای برقی و تقریباً ۳۲ درصد افزایش در مدل‌های هیبریدی بود. فروش موتورهای احتراق داخلی سنتی نیز افزایش یافته که نسبت به ماه مشابه سال قبل ۷.۵ درصد افزایش یافته است.

طبق گزارش رویترز، فروش کلی خودروساز دیترویت از حدود ۱۵۷ هزار و ۶۰۶ دستگاه در سال گذشته به ۱۷۴ هزار و ۱۹۲ دستگاه افزایش یافت.
برچسب ها: فورد
نام:
ایمیل:
* نظر:
شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران
روزنامه های اقتصادی
آرین موتور
پرشیا خودرو
بیمه ملت
آخرین اخبار
بیمه ملت
MVM
فونیکس
کرمان موتور
ایلیا
ایساکو
آرین دیزل
صنعت کار
سایپا یدک
راین
عصر تشکل
امداد خودرو ایران