کد خبر : ۵۹۵۸۱
تاریخ انتشار : ۱۵ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۱:۴۷
نمایندگی خدمات پس از فروش لاماری در خراسان رضوی استانداردسازی شد.
به گزارش خودروکار - از آنجا که ارائه خدمات با کیفیت و به‌موقع با استاندارد یکسان در سطح کشور از الویت‌های شرکت آرین پارس موتور در توسعه خدمات پس از فروش برند لاماری است، در ادامه استانداردسازی تعمیرگاه‌های مجاز این برند، نمایندگی استاندارد خدمات پس از فروش کد5101 با حضور جمعی از مدیران آرین پارس موتور و مدیران این نمایندگی در شهر مشهد افتتاح شد.
نمایندگی خدمات پس از فروش کد 5101 با مدیریت مبین امامی در فضایی به مساحت 1000 متر مربع دارای یک سوله تعمیرگاهی با متراژ 500 متر مربع در منطقه بزرگراه چراغچی مشهد آماده ارائه خدمات به مشتریان برند لاماری است.
گفتنی است تمامی نمایندگان لاماری در سطح کشور از زمان آغاز فعالیت خود ملزم به ارائه خدمات پس از فروش در کنار خدمات فروش به مشتریان این برند هستند و در حال حاضر استانداردسازی مراکز خدمات پس از فروش این نمایندگی‌ها در دستور کار شرکت آرین پارس موتور و نمایندگان برند لاماری در سطح کشور قرار دارد.
آرین پارس موتور برنامه تجهیز و افتتاح نمایندگی‌های دیگر فروش و همچنین نمایندگی‌های خدمات پس از فروش این برند را طی هفته‌های آتی دارد و در راستای توسعه شبکه فروش و خدمات پس از فروش برند لاماری، تعداد قابل توجهی از نمایندگی‌های این برند براساس استاندارد مدون و مکتوب تا نیمه اول سال آینده آماده ارائه خدمات به مشتریان لاماری در سراسر کشور هستند.


نام:
ایمیل:
* نظر:
شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران
روزنامه های اقتصادی
آرین موتور
پرشیا خودرو
بیمه ملت
آخرین اخبار
بیمه ملت
MVM
فونیکس
کرمان موتور
ایلیا
ایساکو
آرین دیزل
صنعت کار
سایپا یدک
راین
عصر تشکل
امداد خودرو ایران