کد خبر : ۵۹۵۷۷
تاریخ انتشار : ۱۵ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۱:۲۰
فرماندهی کل انتظامی جمهوری اسلامی:
فرماندهی کل انتظامی جمهوری اسلامی گفت: هزینه تخلف متخلفین و ناقضان قوانین رانندگی بازدارنده نیست.
به گزارش خودروکار -  سردار احمدرضا رادان روز سه‌شنبه در هجدهمین همایش سراسری پلیس راهور حضور مردم در انتخابات را حماسه دانست و افزود: سال ‌پرکاری را در راهنمایی و رانندگی و پلیس انتظامی پشت سر گذاشتیم که انتخابات یکی از آنها است.

فرمانده کل انتظامی به ۲۰۰ میلیون خدمت در پلیس راهور طی سال جاری اشاره کرد و اظهارداشت: برای سال آینده در حوزه ایمنی راه‌ها باید شاهد تحول باشیم و این تحول توسط مردم قابل لمس باشد.

سردار رادان اضافه کرد: امسال هدف گذاری کرده بودیم که کاهش تصادفات داشته باشیم که موفق نبودیم و این طلب مردم از من و شماست.

وی بر انجام تکلیف پلیس راهور در کاهش تصادفات و تلفات جاده در سال ۱۴۰۳ تاکید کرد و گفت: اگر قرار نباشد هزینه تخلف متخلفین ترمیم و درست شود، متخلفین سال ۱۴۰۳ بی مهاباتر دست به تخلف خواهند زد.

وی ادامه داد: هزینه تخلف امروز برای ناقضان قانون بازدارنده نیست و به شدت در پی این هستیم که هزینه تخلف را افزایش دهیم.

وی با بیان اینکه متخلفین امروز تقریبا تمامی محدودیت ها و ضعف ها را می شناسند، افزود: حتی برخی از متخلفین از خرابی دوربین ها و سامانه های هوشمند ما اطلاع دارند و حیطه تخلف خود را جابه جا می کنند.

سردار رادان مدیریت دولتی برای امنیت راهها را با توجه به هزینه سنگین ‌ محدودیت های موجود ناکافی توصیف کرد و افزود: خصوصی سازی و واگذاری برخی از نظارت‌ها به بخش خصوصی یک ضرورت است و ما این را از پلیس راهور مطالبه داریم.

فرمانده کل انتظامی همچنین به بخش های دیگر خدمات پلیس راهور اشاره کرد و افزود: باید به جای مراجعه مردم به پلیس به سمت مراجعه پلیس به مردم حرکت کنیم و این اتفاق زمینه را برای جلب رضایت مردم فراهم می کند.

سردار رادان به ایام نوروز اشاره کرد ‌و گفت: باید خدمات پلیس به نیروهای خود در نوروز امسال که مصادف با ایام رمضان است ویژه باشد و حتما تکریم کادر پلیس راهور در اولویت قرار گیرد.
برچسب ها: تخلفات رانندگی
نام:
ایمیل:
* نظر:
شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران
روزنامه های اقتصادی
آرین موتور
پرشیا خودرو
بیمه ملت
آخرین اخبار
بیمه ملت
MVM
فونیکس
کرمان موتور
ایلیا
ایساکو
آرین دیزل
صنعت کار
سایپا یدک
راین
عصر تشکل
امداد خودرو ایران