کد خبر : ۵۹۵۱۴
تاریخ انتشار : ۰۹ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۲:۵۴
مرکز مدیریت راه‌ها، محدودیت‌های ترافیکی از (چهارشنبه ۹ تا شنبه ۱۲ اسفندماه) در سطح برخی از محورهای مواصلاتی کشور را اعلام کرد.
به گزارش خودروکار -  تردد موتورسیکلت‌ها به استثنا موتورسیکلت‌های انتظامی و امدادی از ساعت ۱۲ روز چهارشنبه ۹ اسفند تا ساعت ۶ صبح روز شنبه ۱۲ اسفند از محورهای کرج - چالوس، هراز، فیروزکوه، محور تهران - سمنان - مشهد و بالعکس ممنوع است.

بر این اساس در محور کندوان و در صورت پر حجم بودن تردد و اعلام مأموران در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ روز چهارشنبه ۹ اسفند از مرزن‌آباد به سمت تهران ممنوع بوده و از ساعت ۱۷ تا ۲۴ این روز از پل زنگوله (انتهای دهانه شمالی تونل البرز) به مقصد چالوس یک‌طرفه خواهد بود.

با اعلام مرکز مدیریت راه‌های کشور مبنی بر اعمال محدودیت تردد انواع وسایل نقلیه در این محور، از ساعت ۱۴ روز جمعه ۱۱ اسفند محدودیت تردد در مسیر آزادراه تهران - شمال برای خودروهای به مقصد چالوس اعمال می‌شود. از ساعت ۱۵ و از ابتدای پل زنگوله (انتهای دهانه شمالی تونل البرز به سمت چالوس) محور به طور کامل مسدود و از ساعت ۱۷ از مرزن‌آباد به سمت تهران (شمال به جنوب) یک‌طرفه خواهد بود.

ممنوعیت تردد خودروهای حمل مواد سوختی و فاسدشدنی

گفتنی است از ساعت ۲۳ روز جمعه ۱۱ اسفند این طرح اتمام یافته و تردد از پل زنگوله تا مرزن‌آباد در مسیر دو طرفه انجام می‌شود، همچنین تردد از مسیر جاده قدیم تا محدوده پل زنگوله برای ساکنان و افراد محلی آزاد است.
بر مبنای این گزارش در محور هراز و در صورت افزایش حجم ترافیک و اعلام مأموران پلیس راه، در روز جمعه ۱۱ اسفند محدودیت یک‌طرفه مقطعی از محدوده پلور تا پلیس راه لاریجان و بالعکس به صورت رفت و برگشت اعمال خواهد شد. تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت به استثنا خودروهای حامل مواد سوختی و یا فاسدشدنی از محور کرج - چالوس و بالعکس و تردد خودروهای تریلر از محور هراز ممنوع خواهد بود.

تردد خودروهای کامیون و کامیونت به استثنا خودروهای حامل مواد سوختی و یا فاسدشدنی از ساعت ۱۲ تا ۲۴ روز چهارشنبه ۹ اسفند و همچنین از ساعت ۶ تا ۲۴ روزهای پنجشنبه و جمعه (۱۰ و ۱۱ اسفند) از محور هراز ممنوع خواهد بود.
نام:
ایمیل:
* نظر:
شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران
روزنامه های اقتصادی
آرین موتور
پرشیا خودرو
بیمه ملت
آخرین اخبار
بیمه ملت
MVM
فونیکس
کرمان موتور
ایلیا
ایساکو
آرین دیزل
صنعت کار
سایپا یدک
راین
عصر تشکل
امداد خودرو ایران