کد خبر : ۵۹۴۶۶
تاریخ انتشار : ۰۵ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۳:۱۷
شرکت فورد موتور اعلام کرد که پس از کاهش شدید فروش در ژانویه، قیمت شاسی‌بلند برقی موستانگ ماخ‌ ای خود را تا ۸۱۰۰ دلار کاهش داده است.
به گزارش خودروکار -  فورد اعلام کرد که کاهش قیمت‌ها در حالی اتفاق می‌افتد که این خودروساز به تطبیق خود با بازار برای دستیابی به ترکیب بهینه رشد فروش و ارزش مشتری ادامه می‌دهد.

خودروساز در میشیگان اعلام کرد که فروش ماخ ای در ایالات‌متحده با ۵۱ درصد کاهش در ژانویه به ۱۲۹۵ دستگاه رسیده است. کراس اوور مدل Y تسلا که با ماخ ای رقابت می‌کند، از ۴۲ هزار و ۹۹۰ دلار قبل از ۷۵۰۰ دلار اعتبار مالیاتی فدرال شروع می‌شود.

سازنده خودروهای برقی به رهبری ایلان ماسک در اوایل سال گذشته در تلاش برای افزایش تقاضا و به دست آوردن سهم بیشتری از بازار، جنگ قیمتی را به راه انداخت. فورد و دیگر خودروسازان قدیمی، حرکت خودروهای برقی خود را کند کرده‌اند و در عوض بر روی مدل‌های هیبریدی و گازسوز تمرکز کرده‌اند.

بر اساس گزارش رویترز، فورد در ژانویه اعلام کرد که تولید وانت پیکاپ لایتنینگ F۱۵۰ خود را کاهش خواهد داد و تولید را در مرکز خودروهای الکتریکی میشیگان روژ به یک شیفت از اول آوریل کاهش می‌دهد.

برچسب ها: فورد
نام:
ایمیل:
* نظر:
شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران
روزنامه های اقتصادی
آرین موتور
پرشیا خودرو
بیمه ملت
آخرین اخبار
بیمه ملت
MVM
فونیکس
کرمان موتور
ایلیا
ایساکو
آرین دیزل
صنعت کار
سایپا یدک
راین
عصر تشکل
امداد خودرو ایران