کد خبر : ۵۹۴۳۰
تاریخ انتشار : ۰۲ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۱:۱۳
شرکت خودروسازی بی‌وای‌دی اعلام کرد که چندین وسیله نقلیه لوکس را در سال جاری و پس از آن با هدف دستیابی به موقعیت پیشرو در بازار رده بالا عرضه خواهد کرد. بی‌وای‌دی‌های لوکس در راهند
به گزارش خودروکار -  این خودروساز اعلام کرد که قصد دارد سهام بیشتری را خریداری کند، زیرا به دنبال احیای افت قیمت سهام است که در اوایل ماه جاری به پایین‌ترین حد در ۱۵ ماه گذشته رسیده است.

 بی‌وای‌دی همچنین قصد دارد تولید مدل‌های لوکس بیشتری را در سال جاری افزایش دهد و اعتبار خود را فراتر از خودروهای شیک اما مقرون‌به‌صرفه بالا ببرد. عملکرد بازار سهام این شرکت آسیب دیده است، زیرا نگرانی‌های گسترده‌تر از تجدید جنگ قیمت در صنعت سرمایه‌گذاران را ترسانده است، در‌حالی‌که بازار سهام چین به دلیل نگرانی‌های گسترده‌تر در مورد عملکرد اقتصادی این کشور سقوط کرده است. 

جنگ قیمت ادامه‌دار قبلا خود را در نتایج این شرکت نشان داده شده است. سازنده خودروهای الکتریکی به سمت درآمد خالص اولیه ۲۰۲۳ بین ۲۹میلیارد یوان تا ۳۱میلیارد یوان هدایت شد که کمتر از برآوردهای تحلیلگران برای ۳۱.۵میلیارد یوان بود. 

بر اساس نتایج بلومبرگ، درآمد خالص سه‌ماهه چهارم بی‌وای‌دی بین ۷.۲ تا ۹.۲میلیارد یوان خواهد بود که کمتر از ۱۰.۹میلیارد یوان سه‌ماهه قبل است.
برچسب ها: بی‌وای‌دی‌
نام:
ایمیل:
* نظر:
شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران
روزنامه های اقتصادی
آرین موتور
پرشیا خودرو
بیمه ملت
آخرین اخبار
بیمه ملت
MVM
فونیکس
کرمان موتور
ایلیا
ایساکو
آرین دیزل
صنعت کار
سایپا یدک
راین
عصر تشکل
امداد خودرو ایران