کد خبر : ۵۹۳۸۴
تاریخ انتشار : ۲۸ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۰:۵۷
مدیرعامل منطقه فرهنگی و گردشگری عباس‌آباد گفت: افتتاح بخش عمده‌ای از پارکینگ سه هزار واحدی فرهنگ در سال آینده انجام خواهد شد.
به گزارش خودروکار - سیدمحمدحسین حجازی؛ مدیرعامل منطقه فرهنگی و گردشگری عباس‌آباد در حاشیه برگزاری هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری تهران  اظهار کرد: نمایشگاه گردشگری امسال درصدد ارتقاء سطح کیفی مسافران برای جاذبه‌های توریسم داخلی است.

 شهرداری تهران نیز توانسته زنجیره گردشگری خود را به یک تکامل برساند تا خدمات مناسبی را به مردم ایران ارائه دهد. این حضور خوب و موفق و پررنگ شهرداری نشان‌دهنده اهمیت قائل شدن شهردار تهران به موضوع گردشگری است. امیدواریم امسال بتوانیم اقدامات و خدمات خوبی را برای مردم شهر تهران داشته باشیم.

وی درباره تفاوت‌های مشارکت شهرداری تهران در نمایشگاه گردشگری امسال نسبت به سال‌های گذشته، توضیح داد: مهمترین تفاوت نمایشگاه امسال برای شهرداری تهران این است که خدمات خود را به صورت یکپارچه و در قالب یک کارت گردشگری به مخاطبان ارائه می‌دهد. همچنین شهرداری تهران گردشگری خود را به صورت چند منظوره ارائه کرده که شامل گردشگری ادبی، مذهبی، تفریحی و تاریخی می‌شود و در واقع به یک زون‌بندی رسیده که در اختیار مردم قرار می‌گیرد تا خودشان رینگ گردشگری خود را انتخاب کنند.


حجازی درباره مهمترین پروژه‌های قابل افتتاح مجموعه فرهنگی و گردشگری عباس آباد تا پایان سال، گفت: یک پروژه فنی در قالب یک تصفیه‌خانه داریم و از آنجا که عباس‌آباد تصفیه‌خانه مناسبی نداشته این پروژه را اجرایی کردیم. همچینن یک بخش تفریحی، تجاری و گردشگری تحت عنوان مجموعه "رواق" توسط بخش خصوصی در حال انجام است که این دو پروژه تا پایان سال افتتاح خواهند شد.

مدیرعامل منطقه فرهنگی و گردشگری عباس‌آباد در پایان درباره مهمترین برنامه‌ها و پروژه‌های سال 1403 عنوان کرد: افتتاح باغ نمایش و بخش عمده‌ای از پارکینگ سه هزار واحدی فرهنگ و ارائه برنامه‌های تفریحی برای مردم از مهمترین پروژه‌ها و برنامه‌های سال آینده مجموعه فرهنگی و گردشگری عباس‌آباد است.

براساس این گزارش، هفدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری تهران و صنایع وابسته از 23 تا 26 بهمن در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می شود و شهرداری تهران نیز در سالن 38، غرفه 15 میزبان علاقمندان حوزه گردشگری است.
برچسب ها: شهرداری
نام:
ایمیل:
* نظر:
شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران
روزنامه های اقتصادی
آرین موتور
پرشیا خودرو
بیمه ملت
آخرین اخبار
بیمه ملت
MVM
فونیکس
کرمان موتور
ایلیا
ایساکو
آرین دیزل
صنعت کار
سایپا یدک
راین
عصر تشکل
امداد خودرو ایران