کد خبر : ۵۹۳۶۶
تاریخ انتشار : ۲۵ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۲:۲۰
مرکز مدیریت راه‌های کشور محدودیت‌های ترافیکی از چهارشنبه (۲۵ بهمن) تا شنبه (۲۸ بهمن‌)در سطح برخی از محورهای مواصلاتی کشور را اعلام کرد.
به گزارش خودروکار - از سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای، بر اساس اعلام مرکز مدیریت راه‌های کشور تردد موتورسیکلت‌ها به استثنای موتورسیکلت‌های انتظامی و امدادی از ساعت ۱۲ روز چهارشنبه (۲۵ بهمن) تا ساعت ۶ صبح روز شنبه (۲۸ بهمن) از محورهای کرج- چالوس، هراز، فیروزکوه، تهران- سمنان- مشهد و برعکس ممنوع است.

در محور کندوان، در صورت پرحجم بودن تردد و اعلام ماموران پلیس راه، در روز چهارشنبه تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ از مرزن‌آباد به سمت تهران ممنوع بوده و از ساعت ۱۷ تا ۲۴ از پل «زنگوله» (انتهای دهانه شمالی تونل البرز) به مقصد چالوس یک‌طرفه خواهد بود.

مرکز مدیریت راه‌های کشور با اعلام محدودیت قطعی تردد برای انواع وسایل نقلیه در روز جمعه (۲۷ بهمن) از اعمال محدودیت تردد خودروها از ساعت ۱۴ از آزادراه تهران- شمال به مقصد چالوس خبر داد.

بر این اساس، از ساعت ۱۵ روز جمعه و از ابتدای پل زنگوله (انتهای دهانه شمالی تونل البرز به سمت چالوس) محور به طور کامل مسدود بوده و از ساعت ۱۷ این روز از مرزن‌آباد به سمت تهران (شمال به جنوب) یک‌طرفه خواهد بود.

گفتنی است این طرح از ساعت ۲۳ اتمام یافته و مسیر حرکت خودروها از پل زنگوله تا مرزن‌آباد دو طرفه می‌شود، همچنین تردد برای ساکنان و افراد محلی از مسیر جاده قدیم کرج- چالوس تا محدوده پل زنگوله آزاد است.

در محور هراز و در صورت افزایش حجم ترافیک و اعلام ماموران پلیس راه، در روز جمعه محدودیت یک‌طرفه مقطعی به صورت رفت و برگشت از محدوده پلور تا پلیس راه لاریجان و برعکس انجام خواهد شد.

مرکز مدیریت راه‌های کشور تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت به استثنای خودروهای حامل مواد سوختی و یا فاسدشدنی از محور کرج - چالوس و برعکس و تردد همه تریلرها از محور هراز را ممنوع اعلام کرد.

گفتنی است تردد خودروهای کامیون و کامیونت به استثنای خودروهای حامل مواد سوختی یا فاسدشدنی از ساعت ۱۲ تا ۲۴ روز چهارشنبه و همچنین از ساعت ۶ تا ۲۴ روزهای پنجشنبه و جمعه از محور هراز ممنوع است.
نام:
ایمیل:
* نظر:
شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران
روزنامه های اقتصادی
آرین موتور
پرشیا خودرو
بیمه ملت
آخرین اخبار
بیمه ملت
MVM
فونیکس
کرمان موتور
ایلیا
ایساکو
آرین دیزل
صنعت کار
سایپا یدک
راین
عصر تشکل
امداد خودرو ایران