کد خبر : ۵۹۲۹۷
تاریخ انتشار : ۱۸ بهمن ۱۴۰۲ - ۰۸:۵۸
معاون وزیر صنعت:
فرهیدزاده گفت: در وزارت صمت مهمترین مسئله، حمایت از تولید است و ما به عنوان دولت در این عرصه نقش تسهیل گر را داریم، پس بایددر این حوزه تلاش کنیم چرا که تلاش ما منجر به تولید ثروت و کاهش فشار بر مردم‌ است.
به گزارش خودروکار، حسین فرهیدزاده معاون وزیر صمت با حضور در واحد تولیدی پلمپین صنعت گفت: سال‌های گذشته نیز به استان همدان سفر کردم اما تغییری که در استان به لحاظ صنعتی رخ داده قابل مقایسه با گذشته نیست که این مهم نیز در وهله اول مدیون سرمایه گذاران است.

وی با این توضیح که تمام واحدهای صنعتی از نظر ما یک سنگرند چرا که ما در جنگ اقتصادی بوده و کارگران سربازان این جنگ هستند خاطرنشان کرد: وضعیت کشور ما وضعیت خاصی است، 40 سال از انقلاب گذشته و حالا این نهال به درختی تنومند تبدیل شده که مرهون زحمات بخش خصوصی و بخش دولتی به عنوان تسهیل گر امور است.

معاون وزیر صمت با اشاره به اینکه در بسیاری از حوزه‌ها پیشرو هستیم، در برخی حوزه‌ها صادرات بیشتر شده اما در برخی حوزه‌ها نیز وابستگی داشته و مشکلاتی داریم گفت: گاهی در تراز ارزی کشور مشکلاتی رخ می‌دهد که همین مسئله مشکلاتی را ایجاد می‌کند و باید برای رفع آنها اقدام کرد.

وی اظهار داشت: در وزارت صمت مهم‌ترین مسئله، حمایت از تولید است و ما به عنوان دولت در این عرصه نقش تسهیل گر را داریم، پس بایددر این حوزه تلاش کنیم چرا که تلاش ما منجر به تولید ثروت و کاهش فشار بر مردم‌ است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران
روزنامه های اقتصادی
آرین موتور
پرشیا خودرو
بیمه ملت
آخرین اخبار
بیمه ملت
MVM
فونیکس
کرمان موتور
ایلیا
ایساکو
صنعت کار
سایپا یدک
راین
عصر تشکل
امداد خودرو ایران