کد خبر : ۵۹۲۲۳
تاریخ انتشار : ۱۲ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۷:۰۷
-عباس علی آبادی، وزیر صنعت، معدن و تجارت، طی حضور در غرفه شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران در پنجمین نمایشگاه بین المللی خودرو تهران، از توانمندیهای ISQI در حوزه ارزیابی و زیرساختهای تست خودرو بازدید کرد.
به گزارش خودروکار - وزیر صمت، در سومین روز برگزاری اتو اکسپو تهران، در این نمایشگاه حضور یافت و طی بازدید از غرفه ISQI از مراحل ساخت پروژه بزرگترین مرکز تست تصادف خاورمیانه بازدید کرد.

در این بازدید، سعید تاجیک مدیرعامل شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران داشبورد کیفیت و خدمات صنعت خودرو را تشریح نمود که با استقبال وزیر صمت روبرو شد و مقرر گردید یک نسخه از این داشبورد آنلاین در اختیار ایشان قرار گیرد.

گفتنی است داشبورد صنعت خودرو حاوی کامل ترین نتایج کیفیت خودروها، وضعیت خدمات فروش و پس از فروش، نتایج رضایت مشتریان از کیفیت، خدمات و... می باشد.

در ادامه وزیر صمت از مراحل ساخت پروژه تست تصادف خودرو بازدید کرد و سعید تاجیک مدیرعامل ISQI و یکی از سهامداران این مرکز آزمون، گزارشی از وضعیت پیشرفت پروژه، ساخت سازه، تامین تجهیزات داخلی و خارجی تست ارائه  نمود و از خلف وعده بانک صنعت و معدن در تامین مالی این پروژه دانش بنیان علی رغم تایید معاونت علمی و فناوری گلایه کرد. در پایان وزیر صمت ضمن حمایت از این پروژه بزرگ ملی، برای پیگیری معضل تسهیلات مالی آن قول مساعد داد.
برچسب ها: ISQI
نام:
ایمیل:
* نظر:
شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران
روزنامه های اقتصادی
آرین موتور
پرشیا خودرو
بیمه ملت
آخرین اخبار
بیمه ملت
MVM
فونیکس
کرمان موتور
ایلیا
ایساکو
صنعت کار
سایپا یدک
راین
عصر تشکل
امداد خودرو ایران