کد خبر : ۵۹۱۸۵
تاریخ انتشار : ۱۰ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۰:۳۱
توسعه همکاری صنعت و شبکه بانکی کشور؛
در مراسمی با حضور مرتضی منتظرالمهدی مدیرعامل شرکت مگاموتور و محسن سیفی مدیرعامل بانک صادرات، موافقت نامه همکاری مشترک میان این مجموعه تولیدی و بانک صادرات امضا شد.
به گزارش خودروکار -  این تفاهم نامه با هدف تامین نقدینگی مورد نیاز تولید از طریق اعطای تسهیلات ریالی و ارزی، خرید دین، اوراق گام، مرابحه، LC داخلی و اسناد اعتباری به امضای دو طرف رسیده است که با توجه به گستردگی موضوع تفاهم نامه و اراده دو طرف در دستیابی به اهداف توافق صورت پذیرفته، بی شک گام های بلندی در تحقق منویات مقام معظم رهبری در حوزه رونق تولید برداشته خواهد شد.  

مدیرعامل مگاموتور در مراسم امضای موافقت نامه مذکور گفت: با توجه به نزدیکی به هفته های پایانی سال جاری، مهم ترین هدف این شرکت، تحقق شعار سال است که قطعا" با همکاری مجموعه بانک صادرات ایران این مهم محقق خواهد شد.

او افزود: زمینه ها و فرصت های بسیار مناسبی جهت همکاری میان دو طرف وجود دارد که مورد مطالعه کارشناسی قرار گرفته و در آینده شاهد ارتقای سطح همکاری فی مابین این دو مجموعه خواهیم بود .

منتظرالمهدی تصریح کرد: شرکت مگاموتور با برخورداری از 9 شرکت زیر مجموعه و بالغ بر 350 شرکت و واحد تامین و ساخت قطعات، ظرفیت های بسیار مطلوبی جهت توسعه همکاری با بانک صادرات دارد و می توان از این ظرفیت عظیم بهره گیری کرد.

در این مراسم مدیرعامل بانک صادرات نیز از آمادگی این مجموعه بزرگ اقتصادی و مالی کشور جهت همکاری با شبکه تولید و صنعت خبر داد و گفت: جریان تولید با توجه به اهمیت موضوع اشتغال و رشد اقتصادی، برای بانک صادرات حائز اهمیت است و این بانک آمادگی دارد نیازهای مگاموتور را در این زمینه تامین کند.

او اظهار کرد: همکاری مگاموتور به عنوان یک شرکت خوش نام و با سابقه در حوزه تولید با بانک صادرات از دیرباز وجود داشته و قصد داریم با شتاب بیشتر و کیفیت بالاتری این همکاری را توسعه دهیم.
برچسب ها: سایپا
نام:
ایمیل:
* نظر:
شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران
روزنامه های اقتصادی
آرین موتور
پرشیا خودرو
بیمه ملت
آخرین اخبار
بیمه ملت
MVM
فونیکس
کرمان موتور
ایلیا
ایساکو
صنعت کار
سایپا یدک
راین
عصر تشکل
امداد خودرو ایران