کد خبر : ۵۹۱۷۳
تاریخ انتشار : ۰۹ بهمن ۱۴۰۲ - ۲۱:۵۰
ماموت پلاس بازوی نوآوری گروه ماموت در راستای مسئولیت های اجتماعی گروه و استفاده از ظرفیت نخبگان داخل کشور در راستای ارتقا مهارت دانشجویان و ایجاد شبکه‌ای مدرن بین صنعت، دانشگاه، ایده پردازان و فعالان عرصه دانش و مهارت، ضمن شناسایی و رفع نیازهای فناورانه گروه ماموت به ارتقا صنعت و دانش ایران می اندیشد.
به گزارش خودروکار - از دستاوردهاي این تیم می توان به ساخت اولین شبیه‌ساز رانندگی خودروهای تجاری با همکاری تیم‌هایی از برترین دانشگا‌ه‌های کشور اشاره کرد که دریچه‌های جدیدی بر روی  طراحی و توسعه خودروهای تجاری گشوده است.
از جمله مهم ترین برنامه های ماموت پلاس در آینده می توان به گسترش فرهنگ نوآوری و كارآفرينی با ايجاد مدل‌های كارآمد مرتبط، گسترش فرهنگ آينده‌پ‍ژوهی در گروه صنعتی ماموت، شهرت ملی و منطقه‌ای به عنوان يك مركز زيست بوم نوآوری و فناوری توانمند و توليد ثروت مشهود و نامشهود از طريق كمك به رشد اقتصادی كشور اشاره کرد.
این مجموعه اکنون بیش از 10 پروژه در حال اجرا، بیش از 4 پروژه انجام شده و بیش از 15 ایده در حال بررسی دارد.
چشم انداز ماموت پلاس/ شتاب تك، تغيير رويكردهای سنتی و ايجاد رويكردهای نوين در كسب و كار، بازانديشی در جامعه از طريق پرداختن به پژوهش، نوآوری و فناوری­‌های پيشرفته، شكل‌دهی آينده‌ای مبتني بر اقتصاد دانش بنيان و ايجاد رشد و توسعه ملی و منطقه‌ای است. در اين راستا با تبديل شدن به مركزي پويا، يادگيرنده، پايدار و يكپارچه، به عنوان محيطی براي تقويت اثربخشی كارآفرينی فناورانه و اقتصاد مبتني بر نوآوری، براي توليد ثروت­‌های مشهود و نامشهود و ارتقاء برند كارفرمايی فعاليت می‌نماید.
برچسب ها: ماموت
نام:
ایمیل:
* نظر:
شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران
روزنامه های اقتصادی
آرین موتور
پرشیا خودرو
بیمه ملت
آخرین اخبار
بیمه ملت
MVM
فونیکس
کرمان موتور
ایلیا
ایساکو
صنعت کار
سایپا یدک
راین
عصر تشکل
امداد خودرو ایران