کد خبر : ۵۹۱۴۸
تاریخ انتشار : ۰۸ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۳:۲۰
رئیس شورای شهر تهران با بیان اینکه چند اتوبوس به عنوان نمونه تا پایان سال وارد می شود، گفت: واردات انبوه امسال نداریم و قرار است در سفر شهردار به چین تفاهم نامه اتوبوس ها به قرارداد تبدیل شود.
به گزارش خودروکار -  مهدی چمران رئیس شورای شهر تهران در حاشیه جلسه علنی امروز یکشنبه ۸ بهمن 1402 در جمع خبرنگاران، گفت: سقف بودجه سال آینده شهرداری تهران مشخص شده و در صحن اعلام می‌کنیم.

وی به سفر شهردار تهران به چین اشاره کرد و گفت: دفعه پیش قرارداد واگن‌ها نهایی شد این بار هم قرار است قرارداد اتوبوس‌ها نهایی شود.
چمران در خصوص نحوه واگذاری تاکسی‌های برقی، گفت: این تاکسی‌ها توسط وزارت صمت وارد شده است، قرار است شرکتی ایجاد و رانندگان در آن سهام داشته باشند تا بتوانند کار را به درستی پیش ببرند.

رئیس شورای شهر تهران در خصوص برگزاری نمایشگاه موتور سیکلت در شهر آفتاب، گفت: ۹ بهمن افتتاح رسمی است و از ۱۰ بهمن بازدید آغاز می‌شود.
چمران در خصوص تذکرات اعضای شورا و پاسخگویی شهرداری، گفت: شهردار تهران پاسخ کتبی می‌دهد و قرار نیست مدیران به صحن بیاید اگر اینطور باشد که آنها همیشه باید در صحن باشند.

وی در خصوص واردات اتوبوس تا پایان سال،گفت: امسال انبوه اتوبوس‌ها وارد نمی شود بلکه چند مورد نمونه است.

رئیس شورای شهر تهران در خصوص واکنش یکی از مدیران شهرداری به تذکر عضو شورا، گفت: در این زمینه کتباً جواب دادیم؛ این بگو مگوهای بچه دبستانی‌ها مورد پسند نیست و به صلاح هم نخواهد بود.
برچسب ها: شورای شهر تهران
نام:
ایمیل:
* نظر:
شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران
روزنامه های اقتصادی
آرین موتور
پرشیا خودرو
بیمه ملت
آخرین اخبار
بیمه ملت
MVM
فونیکس
کرمان موتور
ایلیا
ایساکو
صنعت کار
سایپا یدک
راین
عصر تشکل
امداد خودرو ایران