کد خبر : ۵۹۱۴۳
تاریخ انتشار : ۰۸ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۲:۲۴
متقاضیان خرید خودرو ساینا دوگانه سوز با ثبت پویشی عنوان کرده اند که با وجود واریز وجه پیش پرداخت به حساب سایپا، این خودروساز برای آنها فراخوان تبدیل اجباری خودرو ارسال می کند.
به گزارش خودروکار -  مخاطبان  با ثبت پویشی با عنوان «تاخیر طولانی در ارسال دعوتنامه ساینا دوگانه سوز»  عنوان کرده اند شرکت سایپا در تحویل خودروهای ساینا دوگانه سوز تاخیر داشته و تکلیف مشتریان را مشخص نمی کند. 

ثبت نام کنندگان این پویش می گویند: برای خرید ساینا دوگانه سوز در مرحله دوم عرضه خودرو در سامانه یکپارچه ثبت نام کردند که بعد از طی فرآیند ثبت نام موعد تحویل خودرو برای آنها آذرماه امسال تعیین شد.

این مخاطبان عنوان کردند با وجود اینکه در خرداد ماه مبلغ 141 میلیون و 500 هزار تومان به عنوان پیش پرداخت به حساب خودروساز واریز کرده اند اما خبری  از تحویل خودروهایشان نیست. 

ثبت نام کنندگان این پویش  همچنین عنوان که مشتریان ساینا دوگانه سوز بلاتکلیف هستند و شرکت سایپا به جای تحویل خودروی مورد تقاضا به مشتریان تاکنون چندین فراخوان تبدیل برای مشتریان از ساینا دوگانه سوز به ساینا اس DA ارسال کرده که قیمت بالاتری نسبت به خودروی ساینا دوگانه سوز دارد. 

بنابراین متقاضیان خرید ساینا دوگانه سوز از مسئولان شرکت سایپا خواستند تا هر چه زودتر در خصوص تحویل ساینا دوگانه به تعهداتش عمل کند و مشتریان را از سرگردانی خارج کند. 
پیش از این وزیر صمت گفته بود: خودروساز مطلقا و طبق قانون حق ندارند خریداری را مجبور به خرید محصول خود کند و باید طبق قرارداد عمل کند. 

شرکت خودروسازی سایپا در تحول حدود 40 هزار دستگاه خودروهای (شاهین دستی، کوییک اتومات، ساینا دوگانه سوز، کوئیک معمول) بین 2 تا 5 ماه تاخیر داشته است. 

این گزارش می افزاید: با وجود اینکه اینکه پیش از این پویش مذکور به اطلاع روابط عمومی این شرکت خودروساز رسیده است اما هنوز پاسخی از سوی این شرکت خودروساز دریافت نشده است.
برچسب ها: ساینا
نام:
ایمیل:
* نظر:
شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران
روزنامه های اقتصادی
آرین موتور
پرشیا خودرو
بیمه ملت
آخرین اخبار
بیمه ملت
MVM
فونیکس
کرمان موتور
ایلیا
ایساکو
صنعت کار
سایپا یدک
راین
عصر تشکل
امداد خودرو ایران