کد خبر : ۵۹۱۱۷
تاریخ انتشار : ۰۵ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۵:۵۹
وزیر صنعت، معدن و تجارت روز گذشته در شرایطی از ایران خودرو بازدید کرد که بابک احمدی معاون او تقریبا ۲ هفته پیش از این شرکت بازدید کرده بود.
به گزارش خودروکار، علی آبادی در حالی به یکباره رهسپار جاده مخصوص شد که می دانست عظیمی مدیرعامل ایران خودرو به ازبکستان رفته و در محل کار خود حضور ندارد.

بازدید معنادار وزیر با این شرایط در حالی رقم خورد که اینبار برخلاف بازدید رییس سازمان گسترش و نوسازی ایران(ایدرو) دیگر خبری با مضمون تعریف و تمجید از عملکرد مدیران ایران خودرو از سوی روابط عمومی این شرکت منتشر نشد و صحبت های وزیر بیشتر نشان از برنامه تحولی در صنعت خودرو داشت. او بر خلاف معاونش از بازدید و استقبال آبی پوشان ذوق زده نشده و در این شرایط که تولید ایران خودرو از برنامه انحراف معناداری دارد حداقل در ظاهر از عملکرد مدیران آبی پوش دفاع خاصی نکرد.

علی آبادی در حاشیه بازدید از تدوین شناسنامه تحولی صنعت خودرو گفت ‌و اینکه قرار است این برنامه تحولی را در ایران خودرو اجرا و پیاده‌سازی کند.

اما بازدید سرزده و یکباره وزیر صمت از ایران خودرو آنهم در نبود مدیرعامل این شرکت چند سوال را در ذهن تداعی می کند.

اول آنکه چرا وزیر و معاونش در کمتر از دو هفته، دوبار از ایران خودرو بازدید کردند و هر کدام سخنان متفاوتی در مورد این بازدید بیان کردند؟

دوم آنکه چرا وزیر صمت و معاونش فقط از ایران خودرو بازدید کردند و هیچ کدام به سایپا سری نزدند؟

سوم آنکه در جریان افت تولید خودرو در ماه های گذشته وزیر خود و تصمیمات وزارت متبوعشان را مقصرتر می دانند و یا مدیران خودروسازی را؟

چهارم آنکه چرا بازدید وزیر صمت درست در زمانی اتفاق افتاد که مدیرعامل ایران خودرو در محل کار خود حضور نداشت؟!

البته این بازدید معنادار می تواند سوالهای دیگری را هم در ذهن تداعی کند که حداقل ما بر خلاف وزیر صمت تصمیم داریم در زمان غیاب مدیرعامل ایران خودرو مطرح نکنیم.


انتهای پیام/
نام:
ایمیل:
* نظر:
شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران
روزنامه های اقتصادی
آرین موتور
پرشیا خودرو
بیمه ملت
آخرین اخبار
بیمه ملت
MVM
فونیکس
کرمان موتور
ایلیا
ایساکو
صنعت کار
سایپا یدک
راین
عصر تشکل
امداد خودرو ایران