کد خبر : ۵۹۱۱۴
تاریخ انتشار : ۰۵ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۳:۲۸
وحیدی در حاشیه رویداد نمایشگاهی شهریران:
احمد وحیدی، با اشاره به سیاست وزارت کشور در حمایت از تولیدکنندگان داخلی گفت: اگر تولیدکنندگان اتوبوس آمادگی داشته باشند، امسال نیز می‌توانیم از آنها اتوبوس شهری خریداری کنیم.
به گزارش خودروکار - وزیر کشور در حاشیه بازدید از رویداد نمایشگاهی شهریران در خصوص برنامه حمایتی وزارت کشور از شرکت‌های تولید کننده اتوبوس برای سال آینده گفت: خرید از اتوبوس های داخلی بهترین حمایت به شمار می‌رود‌.

احمد وحیدی با تاکید بر اینکه برنامه دولت در جهت حمایت از تولید کنندگان داخلی است، افزود: حتی اگر تولیدکنندگان اتوبوس برای سال جاری نیز آمادگی داشته باشند، می‌توانیم از آنها خرید کنیم.

 گروه بهمن با هدف معرفی ظرفیت‌های خود در تامین نیازهای شهری در این رویداد حضور پیدا کرده است. 

اتوبوس‌های شهری ۱۲متری و ۱۸ متری شرکت اسنا از محصولات مهم در این نمایشگاه هستند که به سبب امکانات آن نظیر دوربین همه‌جانبه داخل کابین و بیرون آن، سامانه تهویه مطبوع قدرتمند و… به این نمایش رفته است. 

شرکت اسنا به عنوان زیر مجموعه گروه بهمن  طی ماه‌های گذشته توافقاتی با شهرداری‌ها داشته است. انعقاد قرارداد 500 دستگاه اتوبس با شهرداری تهران و همچنین شهرداری اصفهان نیز قراردادی مبنی بر خرید ۵۰ دستگاه اتوبوس دو کابین برای خطوط BRT  در آبان ماه سال جاری با شرکت اسنا منعقد کرده و به همین ترتیب یک صد دستگاه اتوبوس شهری تولیدی اسنا در تبریز مشغول به خدمت‌رسانی هستند.

خودروی برقی E-QM5 به عنوان محصولی با کاربری تاکسی شهری در این رویداد نمایش داده است. 

شرکت بهمن موتور در دسته خودروهای سواری با محصولات پیکاپ آفرود G9، کاپرا۲ و ون باری اینرودز حضور پیدا کرده است؛ این محصولات به سبب قدرت مانور بالا و همین‌طور کاربری مناسب برای سرویس‌های مورد نیاز شهری می‌تواند نظر مدیران شهری را به خود جلب کرده است. 

 همچنین در دسته خودروهای تجاری، بهمن دیزل با طیف متنوعی از کامیون‌های فورس ۶و ۸.۵ و ۱۲ تن در کنار محصول مینی‌بوس پگاسوس و آتش‌نشانی امپاور BD300 به این نمایشگاه رفته است. این گروه همچنین با انواع سه‌چرخه، موتورهای تریل و موتورسیکلت‌های مناسب سفرهای شهری در این رویداد شرکت کرده است.

 نمایشگاه شهریران از یکم تا سوم بهمن ۱۴۰۲ در مصلای امام خمینی (ره) برگزار شد.
برچسب ها: بهمن
نام:
ایمیل:
* نظر:
شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران
روزنامه های اقتصادی
آرین موتور
پرشیا خودرو
بیمه ملت
آخرین اخبار
بیمه ملت
MVM
فونیکس
کرمان موتور
ایلیا
ایساکو
صنعت کار
سایپا یدک
راین
عصر تشکل
امداد خودرو ایران