کد خبر : ۵۹۰۹۷
تاریخ انتشار : ۰۳ بهمن ۱۴۰۲ - ۲۱:۱۷
هیاهوی برندهای ام وی ام، فونیکس و اکستریم در کرمان
شرکت مدیران خودرو تصمیم دارد تا با دست پر در خانه خود یعنی استان کرمان و نمایشگاه خودرو کرمان حضور یابد.
به گزارش خودروکار - 17 تا 20 بهمن ماه جاری سیزدهمین نمایشگاه خودرو کرمان قرار است میزبان شرکت های خودروسازی و قطعه سازی باشد و به همین منظور شرکت مدیران خودرو یک سالن اختصاصی برای حضور در این نمایشگاه را رزرو کرده است.

براساس این گزارش، شرکت مدیران خودرو تصمیم دارد تا با برندها و شرکت های زیرمجموعه خود شامل ام وی ام، فونیکس و اکستریم در نمایشگاه خودرو کرمان حاضر شود.

پیش بینی می شود با توجه به اولین حضور برند اکستریم در نمایشگاه خودرو کرمان، شاهد برپایی تست درایو جذاب و دیدنی خودروهای این برند تازوه وارد نیز باشیم.

شرکت صنایع خودروسازی مدیران (مدیران خودرو) با هدف تولید، واردات و صادرات انواع خودروهای سبک و سنگین و همچنین تحقیق و توسعه در زمینه خودرو و صنعت خودروسازی در سال 1381 در منطقه ویژه اقتصادی ارگ جدید بم در استان کرمان راه اندازی شده است.

شرکت مدیران خودرو به عنوان بزرگترین شرکت سرمایه گذاری مشترک در صنعت خودرو ایران شناخته می شود که به موفقیت های چشمگیری دست یافته است.

این شرکت در سال 1400 برند جدید فونیکس | Fownix و در سال 1402 برند جدید اکستریم | Xtrim را به منظور عرضه خودروهای لوکس و رده بالا به بازار خودرو ایران معرفی کرده است. 


شرکت نمایشگاهی رونق با سابقه طولانی در صنعت برگزاری نمایشگاه های تخصصی کشور، مجری برپایی سیزدهمین نمایشگاه خودرو کرمان از 17 تا 20 بهمن ماه جاری است و این نمایشگاه از ساعت 15 تا 21 در روزهای مورد اشاره پذیرای بازدیدکنندگلن و علاقمندان به صنعت خودرو در مجموعه نمایشگاهی جنوب شرق کرمان خواهد بود.
برچسب ها: مدیران خودرو
نام:
ایمیل:
* نظر:
شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران
روزنامه های اقتصادی
آرین موتور
پرشیا خودرو
بیمه ملت
آخرین اخبار
بیمه ملت
MVM
فونیکس
کرمان موتور
ایلیا
ایساکو
صنعت کار
سایپا یدک
راین
عصر تشکل
امداد خودرو ایران