کد خبر : ۵۹۰۷۵
تاریخ انتشار : ۰۲ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۸:۲۴
بیست و ششمین همایش رتبه بندی شرکت‌های برتر ایران در سال ۱۴۰۲ با ارزیابی ۳۳ شاخص در شرکت‌ها برگزار شد و هولدینگ بهمن موتور در میان یکصد شرکت برتر سال ۱۴۰۱ ایران قرار گرفت.
به گزارش خودروکار  بر اساس آخرین ارزیابی شرکت‌ها توسط سازمان مدیریت صنعتی، گروه بهمن رتبه ۵۹ را در شاخص فروش به خود اختصاص داده است. این شرکت در گروه وسایل نقلیه و قطعات خودرو، رتبه چهارم را به خود اختصاص داده و بهترین عملکرد فروش را در میان خودروسازان بخش خصوصی داشته است. بهمن موتور بعد از شرکت‌های بزرگ ایران خودرو، سایپا و ایران خودرو دیزل قرار گرفته است. بر همین اساس، بهمن موتور با ۲۵ رتبه صعود جزء ده شرکت با بیشترین صعود فروش نسبت به سال قبل خود است.

بهمن موتور پس از خصوصی‌سازی خود توانست جایگاه مناسبی در صنعت خودروی ایران به دست آورد. این شرکت اکنون با داخلی‌سازی رو به رشد محصولات روز دنیا توانسته، محصولات خود را با قیمت رقابتی به بازار عرضه کند و سهم خود را از فروش افزایش دهد.

بهمن دیزل، از دیگر شرکت‌های تابع گروه بهمن، با ۴۸ پله صعود عملکرد قابل توجهی از خود نشان داده است. این شرکت در سال۱۴۰۰ از نظر فروش رتبه ۱۶۲ را داشته اما در سال ۱۴۰۱ به رتبه ۱۱۴ دست پیدا می‌کند. بهمن دیزل با تنوع بخشی به سبد محصولات خود و شناسایی خلاهای موجود توانسته سهم خود را در بازار افزایش دهد.

برچسب ها: بهمن
نام:
ایمیل:
* نظر:
شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران
روزنامه های اقتصادی
آرین موتور
پرشیا خودرو
بیمه ملت
آخرین اخبار
بیمه ملت
MVM
فونیکس
کرمان موتور
ایلیا
ایساکو
صنعت کار
سایپا یدک
راین
عصر تشکل
امداد خودرو ایران