کد خبر : ۵۹۰۷۳
تاریخ انتشار : ۰۲ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۲:۵۶
در استقبال چشمگیر و دیدار چهره به چهره مدیرعامل سایپادیزل با کارکنان مطرح شد؛
مهدی حسین نژاد، مدیرعامل جدید شرکت سایپادیزل با حضور در میان کارکنان خطوط تولید این شرکت از نزدیک و بدون واسطه در جریان دغدغه ها و موضوعات کارکنان قرار گرفت.
به گزارش خودروکار -  این مدیر موفق خودروسازی و حوزه های سرمایه ای در ديدار صميمی با کارکنان به تشریح برخی از اولویت های کاری سایپادیزل در دوره جدید با هدف توسعه و پیشرفت این شرکت خودروسازی پرداخت.

در این دیدار کارکنان بخش های مختلف شرکت سایپادیزل نیز به صورت مستقیم و بی واسطه دغدغه ها و برنامه های خود را با مدیرعامل جدید مطرح کرده و از حضور وی در جمع خود به گرمی استقبال کردند.

مديرعامل سايپاديزل ضمن استقبال از موارد مطرح شده از سوی کارکنان، بازگشت به جایگاه واقعی در جمع خودروسازان تجاری با هدف توسعه محصول، افزايش سهم بازار و بهبود چرخه بهره وری در شركت سايپا ديزل را از اهداف این شرکت دانست و گفت: این هدف متعالی با همياری و همت كاركنان زحمت كش اين شركت محقق و کسب جایگاه برتر در خودروسازان تجاری حق واقعی کارکنان و سهامداران خواهد بود که در این مسیر تلاش خواهیم کرد.

او افزود: با تمامی مشکلاتی که گریبان صنعت و تولید کشور را گرفته است، بسیار امیدوارم که با همت، تلاش و همدلی می توانیم گره های تولید و رکود چندساله این شرکت را باز کرده تا امید را به جامعه و مردم باز گردانیم.

این دیدار که در فضایی صمیمی و با رویکرد تولیدی برگزار شد، باعث شد تا کارکنان با امید و نشاط کاری بیشتری مسائل کاری خود را در محیطی توام با همدلی و همکاری برای تحقق اهداف تولیدی به پیش ببرند. 
برچسب ها: سایپا
نام:
ایمیل:
* نظر:
شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران
روزنامه های اقتصادی
آرین موتور
پرشیا خودرو
بیمه ملت
آخرین اخبار
بیمه ملت
MVM
فونیکس
کرمان موتور
ایلیا
ایساکو
صنعت کار
سایپا یدک
راین
عصر تشکل
امداد خودرو ایران