کد خبر : ۵۹۰۷۰
تاریخ انتشار : ۰۲ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۲:۵۲
با همکاری سازه گسترسایپا و سازمان ملی استاندارد ایران انجام می شود:
مدیر مهندسی محصول و مواد سازه گستر سایپا با تاکید بر استفاده از ظرفیت‌های تخصصی مهندسی قطعات خودرو در حوزه استاندارد گفت: ایجاد هم افزایی مشترک زنجیره تامین قطعات گروه سایپا و سازمان ملی استاندارد می تواند سطح ایمنی و کیفیت در محصولات خودرویی را به طرز چشمگیری افزایش دهد.
به گزارش خودروکار -  علی منصورزاده، مدیر مهندسی و محصول و مواد شرکت سازه گسترسایپا با بیان اینکه در حال حاضر افزایش گستره مباحث استانداردی قطعات خودرو به ویژه حوزه ایمنی خودروها از اهمیت ویژه ای برخوردار است، گفت: استفاده از تجهیزات ایمنی جدید و به روز جهت ارتقای ایمنی خودروها، یک الزام قانونی به حساب می آید و شرکت سازه گسترسایپا در این خصوص اقدامات سازنده ای را در دستور کار قرار داده است.

او افزود: درخصوص بررسی و تدوین استانداردهای حوزه قطعات خودرو با توجه به ظرفیت خوبی که در حوزه مهندسی شرکت سازه گسترسایپا وجود داشت تیم هایی بدین منظور تشکیل شد و با بررسی های کارشناسی مناسب اطلاعات و مباحث فنی این مهم برای نهایی سازی استانداردها درحال استخراج و آماده سازی است.

منصورزاده تصریح کرد: با توجه به اهمیت موضوع و دستور مدیرعامل سازه گسترسایپا درخصوص تعامل مناسب و شایسته با سازمان ملی استاندارد، با همکاری خوب ایجاد شده، تدوین این آئین نامه ها درجریان است و امیدواریم تا پایان سال جاری نهایی و اعلام شود.

برچسب ها: سایپا
نام:
ایمیل:
* نظر:
شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران
روزنامه های اقتصادی
آرین موتور
پرشیا خودرو
بیمه ملت
آخرین اخبار
بیمه ملت
MVM
فونیکس
کرمان موتور
ایلیا
ایساکو
صنعت کار
سایپا یدک
راین
عصر تشکل
امداد خودرو ایران