کد خبر : ۵۹۰۵۶
تاریخ انتشار : ۰۱ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۲:۴۸
مدیرعامل سازمان فروش اموال تملیکی:
مدیرعامل سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی گفت: در مزایده شماره ۵۸۸، ۶۹ دستگاه خودروی سواری در استان‌های هرمزگان، یزد و خوزستان و ۱۳۸ دستگاه خودروی سنگین اعم از ماشین‌آلات راهسازی و معدن عرضه می‌شود.
به گزارش خودروکار - سید عبدالمجید اجتهادی ا با اشاره به برگزاری مزایده ۵۸۸، اظهار کرد: این مزایده در ۱۴ استان برگزار می‌شود و ارزش پایه کالاهای عرضه شده حدود ۹۰۰ میلیارد تومان است.

وی افزود: در این مزایده ۶۹ دستگاه خودروی سواری در استان‌های هرمزگان، یزد و خوزستان و ۱۳۸ دستگاه خودروی سنگین اعم از ماشین‌آلات راهسازی و معدن عرضه می‌شود.

مدیرعامل سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی ارزش ماشین‌آلات راهسازی و معادن عرضه شده در این مزایده را ۵۷۰ میلیارد تومان عنوان کرد.

اجتهادی افزود: علاوه بر خودرو، کالاهای دیگر نیز همانند ابزارآلات صنعتی، قطعات خودرو، کود شیمیایی، لوازم آرایشی و بهداشتی به ارزش پایه ۱۱۰ میلیارد تومان عرضه می‌شود.

مدیرعامل سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی تصریح کرد: بخشی از کالاهای مزایده به شرط صادرات عرضه می‌شود.

وی با بیان اینکه متقاضیان با مراجعه به سامانه ستاد ایران و یا سایت سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی می‌توانند شرح و نوع کالا را مشاهده کنند، گفت: متقاضیان می‌توانند از روز یکشنبه اول تا ۷ بهمن از کالاهای عرضه شده بازدید کنند.

اجتهادی خاطرنشان کرد: زمان رمزگشایی این مزایده ۱۰ بهمن ماه انجام خواهد شد و از طریق سامانه ستاد ایران اعلام می‌شود.
برچسب ها: اموال تملیکی
نام:
ایمیل:
* نظر:
شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران
روزنامه های اقتصادی
آرین موتور
پرشیا خودرو
بیمه ملت
آخرین اخبار
بیمه ملت
MVM
فونیکس
کرمان موتور
ایلیا
ایساکو
صنعت کار
سایپا یدک
راین
عصر تشکل
امداد خودرو ایران