کد خبر : ۵۹۰۲۵
تاریخ انتشار : ۲۸ دی ۱۴۰۲ - ۱۳:۲۳
استاندار کرمانشاه در بازدید از ایران خودرو مطرح کرد
استاندار کرمانشاه گفت: سایت تولیدی ایران خودرو در کرمانشاه یکی از مراکز صنعتی بزرگ این استان است که از ظرفیت تولید خوبی برخوردار است و نقش مهمی در توسعه استان ایفا می کند و به دنبال توسعه این سایت تولیدی با حمایت مدیرعامل گروه صنعتی ایران‌خودرو هستیم.
به گزارش خودروکار -  محمدطیب صحرایی در حاشیه بازدید از ایران خودرو اظهار کرد: گروه صنعتی ایران خودرو از ظرفیت‌های خوبی در حوزه‌های مختلف طراحی و تولید برخوردار است و این مجموعه در کنار دیگر صنایع  و شرکت‌های دانش‌بنیان با اعتماد به متخصصان داخلی گام‌های مهمی برای شکوفایی صنعت خودرو برداشته است.
وی با بیان این‌که تولید محصولات باکیفیت در سایه تلاش و کوشش حاصل شده و جلوه‌ای از خودباوری صنعت‌گران ما است اظهار امیدواری کرد، این روند توسعه، خودکفایی و خوداتکایی ادامه دار باشد و مشتریان شکوفایی را در محصولات ایران خودرو ببیند و با اطمینان و با افتخار از محصولات داخلی استفاده کنند.
استاندار کرمانشاه با اشاره به اقدامات ایران‌خودرو در توسعه خودرو برقی اظهار کرد: در شرایط فعلی آلودگی هوا و مصرف سوخت فسیلی، طراحی و تولید خودرو برقی انتخاب خوب و به موقعی است و ایران خودرو با توجه به نیروهای متخصص، برنامه و همچنین زیرساخت‌های موجود، موفق به طراحی و تولید خودرو برقی ری‌را شد و امیدوارم از چنین پروژه‌هایی که نقش مهمی در کاهش آلودگی هوا دارد، حمایت شود.
صحرایی با بیان این‌که استفاده از خودرو برقی در کلانشهر کرمانشاه ضروری است، افزود: کرمانشاه مانند دیگر شهرهای بزرگ برای کاهش آلودگی هوا، راهی جز استفاده از خودروهای برقی در ناوگان حمل و نقل عمومی ندارد، افزود: برنامه داریم که با استفاده از توان و ظرفیت‌های ایران خودرو شرایط برای استفاده از این خودروها در شهر کرمانشاه را فراهم کنیم.
گفتنی است، صحرایی استاندار کرمانشاه و هیات همراه از سالن‌های مونتاژ، بدنه‌سازی و از نمایشگاه محصولات ایران خودرو در مرکز تحقیقات، طراحی و تکوین محصول بازدید کردند و از نزدیک با توانمندی و آخرین محصولات تولید شده این خودروساز آشنا شدند.
مهرکام پارس کرمانشاه سایت جامع تولید مجموعه‌های تزیینی خودرو می‌شود 

استاندار کرمانشاه در حاشیه بازدید از مهرکام پارس تهران نیز گفت: با حمایت حداکثری و با اقدام مشترک، به زودی تمام ظرفیت‌های تولیدی سایت مهرکام پارس را در کرمانشاه فعال خواهیم کرد.
صحرایی در بازدید از مهرکام پارس تهران که با حضور قائم مقام مدیرعامل ایران‌خودرو در بازاریابی و فروش و مدیرعامل شرکت گسترش سرمایه‌گذاری ایران‌خودرو انجام شد، با اعلام این‌که در همکاری با گروه صنعتی ایران خودرو، تصویری روشن‌تر را برای همکاری با مهرکام پارس ترسیم خواهیم کرد، افزود: هدف این است که این شرکت در کرمانشاه به یک سایت جامع و فعال تبدیل شود.
وی خاطرنشان کرد: تولید تمام مجموعه قطعات تزیینی و بسته‌های مشخص مورد نیاز خودرو در سایت کرمانشاه، هم برای شرکت ایران خودرو و هم برای استان کرمانشاه مزیت است.
سیدمرتضی صدر، رییس هیات مدیره شرکت مهرکام پارس نیز در این بازدید از حمایت‌های استاندار کرمانشاه از مهرکام پارس در این استان قدردانی کرد و گفت: شرکت مهرکام پارس با حمایت‌های دولت و استانداری کرمانشاه به دنبال توسعه فعالیت‌ها و افزایش تولید محصولات است.
وی افزود: مهرکام پارس در کرمانشاه با ایجاد خط رنگ جدید بر اساس استانداردهای روز جهان، ظرفیت تولید و اشتغال‌زایی را افزایش خواهد داد.
گفتنی است، شرکت مهرکام پارس یکی از شرکت های تولیدی موفق استان کرمانشاه است که در زمینه تولید مجموعه قطعات تزیینی خودرو برای شرکت ایران خودرو کرمانشاه فعالیت می‌کند. این شرکت با تولید محصولات باکیفیت و اشتغال‌زایی برای جوانان استان کرمانشاه، نقش مهمی در توسعه اقتصادی این استان ایفا می کند.
برچسب ها: ایران خودرو
نام:
ایمیل:
* نظر:
شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران
روزنامه های اقتصادی
آرین موتور
پرشیا خودرو
بیمه ملت
آخرین اخبار
بیمه ملت
MVM
فونیکس
کرمان موتور
ایلیا
ایساکو
صنعت کار
سایپا یدک
راین
عصر تشکل
امداد خودرو ایران