کد خبر : ۵۸۹۹۸
تاریخ انتشار : ۲۶ دی ۱۴۰۲ - ۱۰:۴۳
با تدریس مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا صورت گرفت؛‌
با ایده و پیشنهاد، محمدعلی تیموری، ‌مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا کلاس مدیریت نوین نگهداری و تعمیرات جامع (TPM) توسط مدیرعامل گروه سایپا تدریس شد.
به گزارش خودروکار -  این کلاس آموزشی با هدف آشنایی مدیران و مهندسان با روندهای نوظهور و نوین نگهداری و تعمیرات جامع و همچنین مروری بر شاخص‌های مهم و اثرگذار در  صنعت خودرو برگزار شد. در این کلاس آموزشی که طی 10 جلسه مستمر برگزار شد، معاونان و مدیران حوزه نگهداری و تعمیرات شرکت‌های گروه حضور فعال داشتند و مدیرعامل گروه، ‌سرفصل‌هایی مفاهیم نوین TPM را ارائه کرد.


در این کلاس مفاهیمی چون مدل‌های نوین تعالی سازمانی، کاربرد شاخص OEE (این شاخص مخفف عبارت Overall Equipment Effectiveness است که در فارسی اثربخشی کلی تجهیزات یا اثربخشی جامع تجهیزات ترجمه شده، یک شاخص کلیدی است که با بهره‌گیری از نرخ کیفیت محصولات تولید شده، نرخ عملکرد دستگاه و نرخ در دسترس بودن دستگاه، اتلاف‌های مربوط به ماشین‌آلات را شناسایی کرده، تحت کنترل قرار می‌دهد و موجب کاهش ضایعات و افزایش بهره‌وری ماشین‌آلات می‌شود.)، رهبری سازمانی و تحلیل عوامل مختلف در فرایند تولید به همراه نمونه‌های کاربردی و عملی در گروه، ‌توسط مدیرعامل سایپا آموزش داده شد.

بر اساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته،‌ کلاس یاد شده برای مدیران عامل شرکت‌های گروه برگزار خواهد شد.

گفتنی است،‌ محمدعلی تیموری، دانش آموخته دانشگاه شهید بهشتی در رشته مدیریت صنعتی و دارای کارشناسی ارشد MBA است.
برچسب ها: سایپا
نام:
ایمیل:
* نظر:
شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران
روزنامه های اقتصادی
آرین موتور
پرشیا خودرو
بیمه ملت
آخرین اخبار
بیمه ملت
MVM
فونیکس
کرمان موتور
ایلیا
ایساکو
صنعت کار
سایپا یدک
راین
عصر تشکل
امداد خودرو ایران