کد خبر : ۵۸۹۹۵
تاریخ انتشار : ۲۶ دی ۱۴۰۲ - ۱۰:۳۵
عضو کمیسیون تلفیق بودجه با اشاره به مصوبه کمیسیون مبنی بر لغو طرح برندینگ از ابتدای سال ۱۴۰۳ گفت: با لغو طرح برندینگ، فرآورده‌های سوختی توسط شرکت پالایش و پخش فرآورده های نفتی مستقیما در اختیار جایگاه داران قرار می‌گیرد و واسطه‌ها حذف خواهند شد.
به گزارش خودروکار - حسینعلی حاجی دلیگانی در تشریح مصوبات کمیسیون تلفیق بودجه گفت: اعضای کمیسیون مصوب کردند که طرح برندینگ در ارتباط با تحویل فرآورده‌های سوختی و نفتی به جایگاه‌داران از ابتدای سال ۱۴۰۳ لغو شود.

عضو کمیسیون تلفیق بودجه در مجلس اظهار داشت: طبق این مصوبه با لغو طرح برندینگ، فرآورده‌های سوختی توسط شرکت پالایش و پخش فرآورده های نفتی مستقیما در اختیار جایگاه داران قرار می‌گیرد و واسطه‌ها حذف خواهند شد.

وی افزود : علاوه بر این اعضای کمیسیون تلفیق مصوب کردند که در سال آینده لوکوموتیو، اتوبوس و کشنده با هدف کمک به حمل و نقل عمومی کشور با شرایط ویژه به کشور وارد شود که نماینده دولت نیز با این دو مصوبه موافقت داشت.

عضو کمیسیون تلفیق خاطرنشان کرد: همچنین اعضای کمیسیون در مصوبه دیگر خود اجازه واردات ۳۰۰۰ دستگاه آمبولانس و خودروی امدادی را در سال آینده به کشور صادر کردند.

 طرح برندینگ از دوران وزارت بیژن نامدار زنگنه اجرایی شد، در این طرح تعدادی از افراد که گفته می شد مدیران بازنشسته وزارت نفت هستند کار واسطه گری برای تحویل سوخت به جایگاه ها را بر عهده گرفتند به این صورت که سوخت جایگاه از سوی شرکت پالایش و پخش فرآورده های نفتی به این واسطه ها تحویل داده شده و توسط آن ها در اختیار جایگاه های سوخت قرار می گرفت.
برچسب ها: جایگاه داران
نام:
ایمیل:
* نظر:
شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران
روزنامه های اقتصادی
آرین موتور
پرشیا خودرو
بیمه ملت
آخرین اخبار
بیمه ملت
MVM
فونیکس
کرمان موتور
ایلیا
ایساکو
صنعت کار
سایپا یدک
راین
عصر تشکل
امداد خودرو ایران