کد خبر : ۵۸۹۶۹
تاریخ انتشار : ۲۴ دی ۱۴۰۲ - ۱۲:۳۴
معاون عملیات پلیس راهور تهران بزرگ، چهارشنبه‌ها را پرترافیک‌ترین روز پایتخت اعلام کرد.
به گزارش خودروکار - سرهنگ احسان مومنی، معاون عملیات پلیس راهور تهران بزرگ در مورد پرترافیک‌ترین روز و ساعت هفته اظهار کرد: چهارشنبه بعدازظهر معمولا ترافیک سنگینی را به دلیل بار خروج از  تهران شاهد هستیم.

وی در مورد مسیرهای پرترافیک در این روز هم اظهار کرد: بزرگراه نواب به سمت جنوب، بزرگراه شهید همت به سمت غرب، بزرگراه شهید خرازی به سمت غرب، بزرگراه شهید زین‌الدین و بزرگراه شهید بابایی به سمت شرق و همچنین جاده مخصوص و اتوبان تهران-کرج به سمت غرب نیز در روز چهارشنبه معمولا شلوغ است‌، چون برخی شهروندان به دلیل تعطیلات آخر هفته از شهر خارج می‌شوند.

معاون عملیات پلیس راهور تهران بزرگ با بیان اینکه از نظر وضعیت ترافیکی روز پنجشنبه وضعیت بسیار بهتری نسبت به روزهای دیگر در هفته دارد، تاکید کرد: در مجموع باید گفت؛ چهارشنبه بعدازظهر پرترافیک ترین روز و ساعت هفته است.

براساس گزارش پایگاه خبری شهر، سرهنگ مومنی درباره تمهیدات راهور برای مدیریت ترافیک در روز شلوغ هفته هم گفت: چهارشنبه بعد از ظهر عوامل راهور در محورهای خروجی به صورت ویژه مستقر می‌شوند تا اگر حادثه یا خرابی خودرویی منجر به بستن معبری شد، سریعا به موارد رسیدگی شود تا ترافیک سنگین ایجاد نشود.
برچسب ها: پلیس
نام:
ایمیل:
* نظر:
شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران
روزنامه های اقتصادی
آرین موتور
پرشیا خودرو
بیمه ملت
آخرین اخبار
بیمه ملت
MVM
فونیکس
کرمان موتور
ایلیا
ایساکو
صنعت کار
سایپا یدک
راین
عصر تشکل
امداد خودرو ایران