کد خبر : ۵۸۹۴۵
تاریخ انتشار : ۲۳ دی ۱۴۰۲ - ۱۸:۲۱
مشاور مدیرعامل در امور فرهنگی و ایثارگران گروه خودروسازی سایپا:
مشاور مدیرعامل در امور فرهنگی و ایثارگران و فرمانده حوزه بسیج گروه خودروسازی سایپا گفت: جشنواره بزرگ قرآنی و فرهنگی گروه خودروسازی سایپا ویژه کارکنان و خانواده های ایشان از ۲۰ دی الی ۳۰ بهمن ماه برگزار می شود.
به گزارش خودروکار -  داود حسین زاده با اشاره به برگزاری جشنواره بزرگ قرآنی و فرهنگی گروه خودروسازی سایپا تحت عنوان "یادواره شهید تهرانی مقدم" اظهار داشت: افزایش آگاهی و علاقه به قرآن و عترت، کشف و حمایت از استعدادها و ظرفیت‌های قرآنی و هنری، ترویج و تعمیق معارف قرآنی و عترت در جامعه کارگری و خانواده های گرامی کارکنان گروه سایپا از اهداف برگزاری این جشنوراه است.

فرمانده حوزه بسیج گروه خودروسازی سایپا با بیان اینکه هرچه داریم همه از برکات قرآن و اهل بیت(ع) است، تصریح کرد: گره زدن صنعت با فرهنگ ناب قرآنی راهگشای برون رفت از مشکلات است.

او با تاکید بر رویکرد خانواده محور بودن جشنواره قرآنی و فرهنگی گروه سایپا گفت: این جشنواره در رشته های مختلف حفظ، قرائت، ترتیل، اذان، جدول قرآنی، نهج البلاغه، تفسیر، صحیفه سجادیه و احکام در تمامی رده های سنی و در گستره تمامی شرکت های گروه خودروسازی سایپا اجرا می شود.

مشاور مدیرعامل سایپا در امور فرهنگی و ایثارگران ادامه داد: جشنواره قرآنی و فرهنگی گروه سایپا، با برنامه ویژه مادران و دختران گروه سایپا و جشن تکلیف 313 نوگل این گروه خودروسازی و با شعار «تربیت یاران مهدوی؛ سربازان حضرت بقیه الله(عج)» آغاز خواهد شد.

او از دیگر برنامه های این جشنواره را اجرای بزرگترین گروه سرود دختران بر مزار شهید گمنام سایپا عنوان کرد و اظهار داشت: رشته های شعر، عکاسی، خوشنویسی، نقاشی و مدیحه سرایی بخش های مسابقه ای در حوزه فرهنگی جشنواره قرآنی و فرهنگی گروه سایپا را تشکیل می دهند.

حسین زاده در پایان خاطرنشان کرد: از خانواده بزرگ گروه خودروسازی سایپا دعوت می کنم در این جشنواره مشارکت داشته باشند تا همگی شاهد برکات آن در زندگی و محیط کار باشیم.


برچسب ها: سایپا
نام:
ایمیل:
* نظر:
شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران
روزنامه های اقتصادی
آرین موتور
پرشیا خودرو
بیمه ملت
آخرین اخبار
بیمه ملت
MVM
فونیکس
کرمان موتور
ایلیا
ایساکو
صنعت کار
سایپا یدک
راین
عصر تشکل
امداد خودرو ایران