کد خبر : ۵۸۹۱۸
تاریخ انتشار : ۲۰ دی ۱۴۰۲ - ۱۱:۵۵
شرکت ایران دوچرخ به عنوان زیرمجموعه گروه بهمن با حضور در نمایشگاه موتورسیکلت در شهر آفتاب که از امروز 20 دی ماه 1402 آغاز می‌شود، محصولات خود را در قالب طرح فروش نقدی و اقساطی به مشتریان عرضه می‌کند.
به گزارش خودروکار - ایران دوچرخ در طرح فروش نمایشگاهی قرار است؛ موتورسیکلت‌های خود را با مدل کی‌پی‌تی۲۰۰ با قیمت ،۴۹۸،۱۷۶،۰۰۰(ریال)؛ مدل آوا کلیک با قیمت ۹۳۶،۳۶۰،۰۰۰(ریال)؛ مدل دی‌اس۲۰۰ با قیمت ۱،۰۷۹،۵۶۸،۰۰۰(ریال)؛ مدل وترانو با قیمت ۹۵۸،۳۹۲،۰۰۰ (ریال)؛مدل ۱۰بی با قیمت ۸۲۵،۱۲۰،۰۰۰(ریال)؛ مدل تریل ایکس۲ با قیمت ۲،۸۰۹،۰۸۰،۰۰۰(ریال)؛ مدل کاپیتان۱۵۰ با قیمت ۱،۰۶۸،۵۵۲،۰۰۰(ریال) و نیز مدل جیران۳۰۹ با قیمت ۴۳۷،۳۳۵،۲۰۰( ریال) در معرض فروش قرار دهد. 

همچنین سه چرخ برقی ۵۰۰ وات با قیمت ۴۹۳،۵۰۰،۰۰۰(ریال) در این طرح به فروش می‌رسد. 
گفتنی است، مشتریان محصولات ایران دوچرخ می‌توانند در طرح فروش نقدی از تخفیف ۱۵ درصدی برخوردار شوند و در شرایط فروش اقساطی ۳ درصد تخفیف و پرداخت ۱۲ ماهه بدون پیش پرداخت برای مشتریان در نظر گرفته شده است.

یادآور می‌شود؛ این شرایط فروش محصولات ایران دوچرخ  فقط برای ۴روز نمایشگاه مدنظر قرار گرفته شده است و مشتریان می‌توانند با مراجعه به غرفه ایران دوچرخ در سالن A5 نمایشگاه شهر آفتاب اقدام به خرید کنند.
برچسب ها: بهمن
نام:
ایمیل:
* نظر:
شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران
روزنامه های اقتصادی
آرین موتور
پرشیا خودرو
بیمه ملت
آخرین اخبار
بیمه ملت
MVM
فونیکس
کرمان موتور
ایلیا
ایساکو
صنعت کار
سایپا یدک
راین
عصر تشکل
امداد خودرو ایران