کد خبر : ۵۸۹۱۳
تاریخ انتشار : ۲۰ دی ۱۴۰۲ - ۰۹:۵۹
فورد بالاترین فروش خودرو در ایالات‌متحده را از سال ۲۰۲۰ به ثبت رساند. فورد موتور بهترین فروش سالانه خودرو خود را در ایالات ‌متحده از سال ۲۰۲۰ به ثبت رساند که ناشی از تقاضای پایدار برای شاسی‌بلندهای کراس‌اوور و پیکاپ‌های این خودروساز است و این خبر تنها یک روز پس از آن بود که بسیاری از همتایانش افزایش دورقمی در فروش خودروهای جدید را گزارش کردند.
به گزارش خودروکار - خودروساز دیترویت اعلام کرد که فروش خودرو با ۷.۱درصد افزایش به ۱.۹۹میلیون دستگاه در سال ۲۰۲۳ رسیده است.

در سال ۲۰۲۰، فورد فروش خودروهای جدید اندکی بیش از ۲میلیون دستگاه را به ثبت رساند. به طور کلی، طبق داده‌های Wards Intelligence، فروش خودروهای جدید در ایالات‌متحده در سال گذشته حدود ۱۵.۵میلیون دستگاه به پایان رسید که از این میزان، خودروهای برقی از جمله هیبریدی حدود ۱۷درصد را تشکیل می‌دهند.

 خریداران آمریکایی به جای خودروهای سدان و هاچ‌بک، به سمت وسایل نقلیه بزرگ‌تر مانند کراس‌اوورهای شاسی‌بلند و پیکاپ گرایش پیدا کرده‌اند، زیرا مصرف‌کنندگان ایمنی و کاربرد آن وسایل نقلیه را ترجیح می‌دهند.

با‌این‌حال، تحلیلگران هشدار داده‌اند که نرخ‌های بهره بالا ممکن است به تمایل مصرف‌کنندگان برای خودروهای جدید آسیب برساند.

 فروش مدل‌های برقی فورد، مانند پیکاپ لایتنینگ F-۱۵۰ و کراس‌اوور موستانگ Mach-E نیز تقریبا ۱۸درصد افزایش یافت و به ۷۲هزار و ۶۰۸ دستگاه بیشتر نسبت به سال گذشته رسید.

 مدل‌های برقی این شرکت ۳.۶درصد از کل فروش را به خود اختصاص دادند.

 بر اساس گزارش رویترز، فروش خودروهای هیبریدی فورد در مقایسه با سال گذشته بیش از ۲۵درصد افزایش داشته و به ۱۳۳هزار و ۷۴۳ دستگاه رسیده است و حدود ۷درصد از کل فروش آن را به خود اختصاص داده است. فورد با فروش ۱.۹۹میلیون خودرو، پس از جنرال موتورز و تویوتا، سومین خودروساز بزرگ ایالات‌متحده از نظر فروش بود.
برچسب ها: فورد
نام:
ایمیل:
* نظر:
شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران
روزنامه های اقتصادی
آرین موتور
پرشیا خودرو
بیمه ملت
آخرین اخبار
بیمه ملت
MVM
فونیکس
کرمان موتور
ایلیا
ایساکو
صنعت کار
سایپا یدک
راین
عصر تشکل
امداد خودرو ایران