کد خبر : ۵۸۳۰۹
تاریخ انتشار : ۳۰ آبان ۱۴۰۲ - ۱۱:۱۰
پلستار ۶ تا سال ۲۰۲۶ تولید نمی‌شود، اما این بدان معنا نیست که این خودروساز برنامه‌های هیجان‌انگیزی برای رودستر الکتریکی خود نداشته باشد.
 به گزارش خودروکار - در ابتدا، پلستار اعلام کرد که تنها ۵۰۰ نمونه از گرند تورهای روباز خواهد ساخت، اما به نظر می‌رسد که تصمیم گرفته است استراتژی خود را تغییر دهد. 

تولید اکنون براساس تقاضا خواهد بود و تقاضا برای مدل ۶ قوی است. ظرف یک هفته پس از اعلام تولید خودرو در ۱۶ اوت، تمام ۵۰۰ نمونه ساخته‌شده، رزرو دریافت کردند.

 نمونه‌های ساخت رزرو شده نشان‌دهنده علاقه شدید به نسخه تولیدی رودستر برقی هستند. مدیرعامل این شرکت، توماس اینگنلات، در مصاحبه اخیر تایید کرد که پلستار، اگر مردم آن را بخواهند، روی ۵۰۰ دستگاه متوقف نمی شود.

 
پلستار ۶ چشمگیر است. این رودستر با سقف سخت تاشو براساس همان معماری الکتریکی  ۸۰۰ولتی ساخته شده است که همچنین زیربنای پلستار ۵ است. 

این خودرو از یک پیشرانه دوموتوره بهره می‌برد که برای ۸۸۴ اسب بخار (۶۵۰کیلووات) و ۶۶۴ پوند فوت (۹۰۰ نیوتن متر) گشتاور خوب است. 

این قدرت برای شتاب ۰-۶۲ مایل در ساعت (۰-۱۰۰ کیلومتر در ساعت) تنها در ۳.۲ ثانیه کافی است. حداکثر سرعت به صورت الکترونیکی در ۱۵۵ مایل در ساعت (۲۵۰ کیلومتر در ساعت) تنظیم می‌شود.
برچسب ها: پلستار
نام:
ایمیل:
* نظر:
شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران
روزنامه های اقتصادی
آرین موتور
پرشیا خودرو
آرین موتور
پرشیا خودرو
آخرین اخبار
آرین موتور
پرشیا خودرو
MVM
فونیکس
کرمان موتور
ایلیا
ایساکو
صنعت کار
بیمه ملت
سایپا یدک
راین
عصر تشکل
امداد خودرو ایران