کد خبر : ۵۸۲۹۲
تاریخ انتشار : ۲۸ آبان ۱۴۰۲ - ۱۶:۲۸
در امتداد «ترسیم زندگی بدون مرز»
در ادامه روند نمایشگاه تحول صنعت خودرو تهران، حضور قابل توجه علاقه‌مندان و متخصصان این صنعت برای بازدید از محصولات فونیکس ادامه دارد.

به گزارش خودروکار، در کنار نمایش تکنولوژی PHEV در تیگو 8 پرو پلاگین هیبرید و پیش‌نمایشی از تیگو 7 پرو پلاگین هیبرید به عنوان محصول آینده این برند،برند فونیکس خودروهای احتراق داخلی خود را نیز در همین عرصه به نمایش گذاشت. مدل‌های به نمایش درآمده نشان دهنده تلفیقی از فناوریپیشرفته، عملکرد بی بدیل و طراحی آوانگارد هستند که بر تعهد فونیکسبه ایجاد نوآوری در چشم انداز خودرو تاکید می‌کند.

 


تیگو 8 پرو مکس - سمفونی قدرت و تطبیق پذیری:


تیگو 8 پرو مکس، به‌عنوان پرچمدار محصولات مبتنی بر موتورهای احتراق داخلی، با نمایش به عنوان یک شاسی بلند چهار چرخ محرک در کانون توجه قرار گرفته است. تیگو 8 پرو مکس، به یک موتور قوی 2 لیتری TGDIمجهز است که تجربه رانندگی بی نظیری را در مسیرهای مختلف نویدمی‌دهد. تلفیقی از طراحی و مهندسی پیشرفته در تیگو 8 پرو مکسنشان دهنده تعهد فونیکس به تعریف مجدد معیارها در عملکرد است.

 


فونیکس اف‌ایکس - تجسم پویایی و جوانی:


فونیکس اف‌ایکس نیز با جلوه‌هایی از آینده، اسپرت بودن و نشاط جوانی را روی چهار چرخ سوار کرده است، به‌عنوان محصولی دیگر در غرفه فونیکس درکانون توجه قرار دارد. خطوط براق و مشخصات آیرودینامیکی اف‌ایکسحسی از انرژی پویا را القا می‌کند و به کسانی که به دنبال هیجان در جاده هستند، یک تجربه رانندگی هیجان انگیز را نوید می‌دهد. اف‌ایکس فراتر از یک وسیله نقلیه، در حکم یک جشن سرعت است. با نمایش فونیکسFX، این برند نبض نسل جدیدی را در بر می گیرد، جایی که هر حرکت یک ماجراجویی و هر سفر، یک بیانیه فردی است.

 

 


آریزو 6 جی‌تی - شکستن رکوردها با ظرافت مدرن:اما در خط مقدم ویترین فونیکس آریزو 6 جی‌تی قرار دارد. سدانی که نه تنها رکورد سرعت را شکسته است، بلکه ظرافت را در حرکت تعریف می‌کند. آریزو 6 جی‌تی با سرعت شگفت انگیز 7 ثانیه، با افتخار به عنوان سریعترین سدان مونتاژ شده در ایران ایستاده است. فراتر از سرعت نفس‌گیر، این سدان دارای طراحی مدرن و تهاجمی است که چشم‌ها را به خود خیره می‌کند. آریزو 6 جی‌تی با مجموعه کاملی از رادارهای کمک راننده پیشرفته (ADAS)، اوج ایمنی و فناوری پیشرفته را نشان می دهد و استاندارد جدیدی را برای سدان مدرن ایجاد می کند.

 

در حالی که بخش مهمی از توجه بازدیدکنندگان از نمایشگاه تحول صنعت خودرو تهران به بررسی دستاوردهای فونیکس معطوف است، آنها صرفاً شاهد نمایش خودروها نیستند و به سمت آینده رانندگی قدم می‌گذارند. تعهد فونیکس به پیشبرد مرزهای برتری خودرو در تمام جزئیات مشهود است. از موتورهای قدرتمند گرفته تا طراحی های شیک و ویژگی هایایمنی پیشرفته. این نمایشگاه گواهی بر چشم انداز فونیکس است - تعریف مجدد تجربه رانندگی و تعیین استانداردهای جدید برای صنعت.
فونیکس از شرکت‌کنندگان دعوت می‌کند که فراتر از بازدید، خود را در آیندهحمل و نقل غوطه‌ور کنند – آینده‌ای که در آن قدرت، سبک و نوآوری به‌طور یکپارچه برای ایجاد تجربه‌ای مانند رانندگی با یکدیگر تلاقی می‌کنند. نمایشگاه تحول صنعت خودرو تهران مرحله‌ای را نشان می‌دهد که خودروهای احتراق داخلی فونیکس در کنار محصولات PHEV از این برند در مرکز صحنه قرار می گیرند و سفری به عصر جدیدی از درخشش خودرو را به نمایش می‌گذارند.

 


 انتهای پیام/

نام:
ایمیل:
* نظر:
شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران
روزنامه های اقتصادی
آرین موتور
پرشیا خودرو
آرین موتور
پرشیا خودرو
آخرین اخبار
آرین موتور
پرشیا خودرو
MVM
فونیکس
کرمان موتور
ایلیا
ایساکو
صنعت کار
بیمه ملت
سایپا یدک
راین
عصر تشکل
امداد خودرو ایران