کد خبر : ۵۸۲۳۵
تاریخ انتشار : ۲۴ آبان ۱۴۰۲ - ۱۱:۴۸
معاون صنایع حمل و نقل وزارت صمت:
معاون صنایع حمل و نقل وزارت صمت، ایران خودرو را دارای کامل‌ترین زنجیره ارزش خودرو در کشور دانست و گفت: اگر این خودروساز بر مبنای توان خود برنامه ریزی‌ خوبی در زمینه تولید خودروهای برقی داشته باشد، نسبت به سایر خودروسازان جلوتر خواهد بود. در حال حاضر می توان گفت ایران خودرو در این زمینه پیشتاز است.
به گزارش خودروکار - منوچهر منطقی، در حاشیه نمایشگاه تحول صنعت خودرو، با اشاره به دستاوردهای ایران خودرو در زمینه تولید خودروهای برقی، عنوان کرد: ایران خودرو با ایجاد و توسعه مجموعه جتکو نشان داد که تمایل زیادی برای تولید خودروی برقی دارد؛ در حال حاضر می توان گفت این خودروساز مرکز تحقیقات پیشرفته‌ای در زمینه توسعه خودروهای برقی دارد‌. 

وی با اشاره به توسعه دو محصول تارا برقی و ری را برقی، خاطرنشان کرد: این موضوع نشان دهنده جدیت ایران خودرو بر روی توسعه محصولات جدید است.

معاون صنایع حمل و نقل وزارت صمت، با اشاره به حمایت این وزارتخانه از ایران خودرو، اظهار کرد: میزان حمایت‌ها در زمینه تولید و توسعه خودروهای برقی بیش‌تر است.

وی با اشاره به داخلی سازی قطعات و مجموعه‌های خودروی برقی توسط این خودروساز، بیان کرد: اقدامات خوبی در زمینه ساخت اجزای برقی توسط سازندگان داخلی صورت گرفته است، اگر این اقدامی که صورت گرفته به ساپکو منتقل شود، به مرور سازندگان اجزای خودروی برقی در کشور شکل خواهند گرفت.
برچسب ها: ایران خودرو
نام:
ایمیل:
* نظر:
شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران
روزنامه های اقتصادی
آرین موتور
پرشیا خودرو
آرین موتور
پرشیا خودرو
آخرین اخبار
آرین موتور
پرشیا خودرو
MVM
فونیکس
کرمان موتور
ایلیا
ایساکو
صنعت کار
بیمه ملت
سایپا یدک
راین
عصر تشکل
امداد خودرو ایران