کد خبر : ۵۸۲۰۴
تاریخ انتشار : ۲۲ آبان ۱۴۰۲ - ۱۰:۴۶
مدیر فولکس ‌واگن اظهار کرد که این خودروساز قصد دارد خودروهای برقی کمتر از ۳۵هزار دلاری را در سه تا چهار سال آینده به ایالات‌ متحده بیاورد.
به گزارش خودروکار - راینهارد فیشر، معاون ارشد و رئیس استراتژی گروه فولکس‌واگن آمریکا، گفت: ما برنامه‌های خودروهای الکتریکی در بازار ایالات‌متحده را کاهش نمی‌دهیم.

 فیشر در کنفرانس رویترز رویدادهای خودروی ایالات ‌متحده آمریکا ۲۰۲۳ گفت که فولکس‌واگن قصد دارد خودروی برقی کمتر از ۳۵هزار دلار آمریکا را در ایالات‌متحده یا مکزیک تولید کند.

 گزینه‌ها شامل کارخانه‌های فولکس واگن در چاتانوگا، تنسی و پوئبلا، مکزیک و همچنین یک کارخانه مونتاژ جدید در کارولینای جنوبی است که برای زیرمجموعه فولکس‌واگن یعنی Scout برنامه‌ریزی شده است.

طبق گزارش رویترز، فیشر گفت فولکس‌واگن همچنین به دنبال بومی‌سازی مونتاژ بسته‌های باتری برای خودروهای برقی کمتر از ۳۵هزار دلار است.

 این خودروساز آلمانی قبلا اعلام کرده بود که قصد دارد سلول‌های باتری در کانادا را برای خودروهای الکتریکی فعلی و آینده خود در آمریکای شمالی بسازد.

 اولیور بلوم، مدیرعامل شرکت فولکس‌واگن، چندی پیش گفت: گروه فولکس‌واگن تصمیم در مورد چهارمین کارخانه تولید سلول باتری را به دلیل تقاضای کمتر از حد انتظار برای خودروهای برقی در اروپا به تعویق انداخته است. بلوم در بیانیه‌‌‌‌ای که توسط شرکت تابعه گروه اشکودا ارائه شد، گفت: براساس شرایط بازار، از جمله افزایش ضعیف بازار BEV در اروپا، در حال حاضر هیچ منطق تجاری برای تصمیم‌‌‌‌گیری در مورد سایت‌‌‌‌های بیشتر وجود ندارد.
برچسب ها: فولکس
نام:
ایمیل:
* نظر:
شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران
روزنامه های اقتصادی
آرین موتور
پرشیا خودرو
آرین موتور
پرشیا خودرو
آخرین اخبار
آرین موتور
پرشیا خودرو
MVM
فونیکس
کرمان موتور
ایلیا
ایساکو
صنعت کار
بیمه ملت
سایپا یدک
راین
عصر تشکل
امداد خودرو ایران