کد خبر : ۵۸۱۷۷
تاریخ انتشار : ۲۰ آبان ۱۴۰۲ - ۰۹:۳۹
ولوو سرانجام قیمت کاملی را برای خط تولید مدل سال ۲۰۲۴ در ایالات متحده اعلام کرد، از جمله برای مدل‌های برقی ارتقایافته ولوو C۴۰ و ولوو XC۴۰ ریشارژ.
به گزارش خودروکار - C۴۰ و XC۴۰ تمام‌الکتریکی جدید به طور قابل توجهی بهبود یافته‌اند و برد EPA بسیار بهتری را تا تقریبا ۳۰۰ مایل ارائه می‌دهند و قیمت آنها با قبل تفاوت چندانی ندارد. 

ولوو C۴۰ شارژ ۲۰۲۴، با یک پیشرانه دیفرانسیل عقب کاملا جدید، با قیمت پایه ۵۳هزار و ۶۰۰دلار شروع می‌شود و با استفاده از یک باتری کاملا جدید ۸۲کیلووات‌ساعتی، با برد ۲۹۷مایلی EPA رتبه‌بندی می‌شود.

 قیمت نسخه تمام‌چرخ متحرک هزار و ۷۵۰ دلار بیشتر است. این خودرو با قیمت ۵۵هزار و ۳۵۰دلار، اساسا با نسخه AWD مدل ۲۰۲۳ برابری می‌کند. 

برد EPA این خودرو در حال حاضر ۲۵۷ مایل است، در‌حالی‌که قبلا ۲۲۶ مایل بود. می‌توان گفت عملکرد ولوو C۴۰ ریشارژ حالا بهتر از همیشه است. در مورد ولوو XC۴۰ شارژی ۲۰۲۴، قیمت نسخه RWD آن از ۵۲هزار و ۴۵۰دلار شروع می‌شود، در حالی که نسخه AWD از ۵۴هزار و ۲۰۰دلار شروع می‌شود (۶۵۰دلار بیشتر از نسخه مدل ۲۰۲۳). هر دو مدل واجد شرایط دریافت ۷۵۰۰دلار اعتبار مالیاتی فدرال تحت قانون کاهش تورم ۲۰۲۲ (IRA) نیستند.

اخبار مرتبط
برچسب ها: ولووهای برقی
نام:
ایمیل:
* نظر:
شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران
روزنامه های اقتصادی
آرین موتور
پرشیا خودرو
آرین موتور
پرشیا خودرو
آخرین اخبار
آرین موتور
پرشیا خودرو
MVM
فونیکس
کرمان موتور
ایلیا
ایساکو
صنعت کار
بیمه ملت
سایپا یدک
راین
عصر تشکل
امداد خودرو ایران