کد خبر : ۵۸۱۷۶
تاریخ انتشار : ۲۰ آبان ۱۴۰۲ - ۰۹:۳۸
ریویان هدف تولید خود را در میان نگرانی‌های گسترده‌تر برای تقاضای خودروهای الکتریکی افزایش می‌دهد.
به گزارش خودروکار - ریویان، شرکت خودروسازی آمریکایی، به دلیل تقاضای پایدار برای کامیون‌ها و شاسی‌بلندهای خود، پیش‌بینی تولید خود را برای کل سال به ۵۴هزار دستگاه افزایش خواهد داد. این شرکت همچنین پیش‌بینی رشد سهام خود را نیز افزایش داد. 

پیش‌بینی خوش‌بینانه ریویان یک نقطه مثبت کوچک برای صنعت پرچالش خودرو است. ماه گذشته، ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا، اظهار کرد که نگران تاثیر نرخ‌های بهره بالا بر خریداران خودرو است.

لوسید به عنوان دیگر سازنده خودروهای برقی، پیش‌بینی تولید خود را کاهش داد تا با احتیاط با تحویل مطابقت کند. این شرکت همچنین پیش‌بینی سهام خود را ۴درصد کاهش داد. 

اکنون انتظار می‌رود این خودروساز امسال ۸۰۰۰ تا ۸۵۰۰ دستگاه خودروی کمتری تولید کند که پایین‌تر از پیش‌بینی قبلی یعنی بیش از ۱۰هزار دستگاه است.

 طبق گزارش رویترز، ریویان همچنین در این سه ماه، تولید را برای یک هفته متوقف خواهد کرد تا خط مونتاژ خود را به‌روز کند. 

تابستان امسال اعلام شد ریویان، شرکت برقی مستقر در کالیفرنیا که پیکاپ R۱T، شاسی‌بلند R۱S و وانت الکتریکی آمازون (EDV) را تولید می‌‌کند، می‌‌تواند ساخت دومین کارخانه خود را پس از رد دادگاه عالی جورجیا از رسیدگی به درخواست تجدیدنظر که بخش بزرگی از شرکت‌ها را به چالش می‌کشید، آغاز کند.

 این شرکت خودروسازی در‌حال‌حاضر یک کارخانه در ایالت ایلینویز راه‌اندازی و برنامه‌های خود را برای تاسیسات دوم در جورجیا، در شرق آتلانتا، اعلام کرده است.
برچسب ها: ریویان
نام:
ایمیل:
* نظر:
شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران
روزنامه های اقتصادی
آرین موتور
پرشیا خودرو
آرین موتور
پرشیا خودرو
آخرین اخبار
آرین موتور
پرشیا خودرو
MVM
فونیکس
کرمان موتور
ایلیا
ایساکو
صنعت کار
بیمه ملت
سایپا یدک
راین
عصر تشکل
امداد خودرو ایران