کد خبر : ۵۸۱۶۵
تاریخ انتشار : ۱۸ آبان ۱۴۰۲ - ۱۲:۰۵
قائم مقام مدیرعامل گروه سایپا:
قائم مقام مدیرعامل گروه سایپا گفت: شرکت طیف سایپا، با همکاری مراکز علمی و دانشگاهی، عملکرد مثبتی داشته و توانسته در زمره ‌جامع‌ترین تولیدکنندگان رنگ و مواد شیمیایی کشور قرار گیرد.
به گزارش خودروکار -  محمدرضا شیخ عطار در بازدید از شرکت رنگ و رزین طیف سایپا، اظهارداشت: طیف سایپا به عنوان یکی از قدیمی‌ترین تولیدکنندگان رنگ و رزین، جامع‌ترین تولیدکننده رنگ و مواد شیمیایی کشور و یکی از شرکت های دانش بنیان در گروه سایپا است که با بهره‌برداری از دانش فنی پرسنل متخصص خود و همکاری با مراکز علمی و دانشگاهی توانسته عملکرد مناسبی داشته باشد.

عضو هیات مدیره گروه سایپا با اشاره به ظرفیت‌های ویژه طیف سایپا درصنعت رنگ، بر لزوم بهره‌برداری از تمامی منابع این مجموعه تاکید کرد.

محمد بابائی، مدیرعامل شرکت رنگ و رزین طیف سایپا نیز گفت: این مجموعه در تامین رنگ‌های پایه آب، تامین 100 درصدی مواد فسفاته و چربی‌گیر، ضد یخ و شیشه‌شوی گروه سایپا، ساخت داخل فوم صندلی، اخذ سهم در تامین سایر خودروسازان کشور، اخذ تائیدیه در صنعت فولاد و دستیابی به تائیدیه سطح فناوری یک برای ساخت داخل محصولات پایه آب، ‌دستاوردهای خوبی کسب کرده است.

برچسب ها: سایپا
نام:
ایمیل:
* نظر:
شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران
روزنامه های اقتصادی
آرین موتور
پرشیا خودرو
آرین موتور
پرشیا خودرو
آخرین اخبار
آرین موتور
پرشیا خودرو
MVM
فونیکس
کرمان موتور
ایلیا
ایساکو
صنعت کار
بیمه ملت
سایپا یدک
راین
عصر تشکل
امداد خودرو ایران