کد خبر : ۵۸۱۴۸
تاریخ انتشار : ۱۶ آبان ۱۴۰۲ - ۱۶:۵۹
نمایشگاه خودرو اصفهان/۷
در نخستین روز از نمایشگاه خودرو اصفهان، مدیران خودرو از آریزو ۶ جی تی رونمایی کرد.
 به گزارش خبرنگار خودروکار,  با گذشت دوسال از ورود فونیکس از بازار ایران، این شرکت به دنبال توسعه سبد محصولات خود بوده و در تلاش است همچون گذشته با اجرای استانداردهای جهانی و القای حس لوکس بودن نسبت به تعهدات خود عمل کند.

فونیکس در ردیف معدود شرکت هایی است که نسبت به اجرای استانداردهای جهانی اقدام می کند و سوخت پاک، تنوع رنگی و حس ایمنی و امنیت بالا را باید از مزیت های خودروهای فونیکس دانست.

سپهر عظیمی، کارشناس توسعه محصول  این شرکت در این مراسم با اشاره به تجربه دوساله ورود فونیکس به بازار ایران اظهار کرد: با گذشت دوسال از حضور دز بازار یران، فونیکس به دنبال گسترش سبد محصولات خود بوده از این رو خودروی آریزو ۶ جی تی آماده ورورد به بازار است.

وی این خودرو را سریع ترین سدان مونتاژی بازار ایران دانست که سرعت صفر تا ۱۰۰ را حدود ۷ ثانیه طی می کند و افزود: فونیکس در طراحی این خودرو با شعار نگاه به آینده حرکت کرده و براین اساس ۲۱ رادار تکنولوژی خودران نصب شده در این خودرو، امکان تجربه رانندگی خودکار را به شما می دهد.

وی دلیل شتاب این خودرو را به واسطه موتور ۱۶۰۰ هفت دنده دو کلاچه دانست و تصریح کرد: این خودرو در ادامه موفقیت های آریزو ۶ قبلی در خدمت خانواده های ایرانی است تا این سدان اسپرت با سواری فوق العاده خود خانواده های ایرانی را راضی نگاه دارد.

به گفته عظیمی، این خودرو با گارانتی فونیکس عرضه شده و با قیمت رقابتی خود می تواند رقبا را به چالش بکشد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران
روزنامه های اقتصادی
آرین موتور
پرشیا خودرو
آرین موتور
پرشیا خودرو
آخرین اخبار
آرین موتور
پرشیا خودرو
MVM
فونیکس
کرمان موتور
ایلیا
ایساکو
صنعت کار
بیمه ملت
سایپا یدک
راین
عصر تشکل
امداد خودرو ایران