کد خبر : ۵۸۱۳۵
تاریخ انتشار : ۱۶ آبان ۱۴۰۲ - ۱۱:۳۳
مدیرعامل شرکت واسپاری سپهر صادرات درباره دست آورد‌های این شرکت توضیحاتی را بیان کرد.

به گزارش خودروکار، حامد کارگر سامانی مدیرعامل شرکت واسپاری سپهر صادرات با اشاره به دست آورد‌های جدید این شرکت گفت: با حمایت سهامداران و اعضای هیئت مدیره، مدیران و تمامی پرسنل زحمتکش و مجرب خود توانستیم ضمن تحقق اهداف برنامه ریزی شده، ضمن گسترش خدمات در ارائه تسهیلات به مشتریان، امسال نیز به مانند سال گذشته سهم بازار خود را بین لیزینگ‌های فعال کشور افزایش دهیم.

مدیرعامل شرکت واسپاری سپهر صادرات گفت: از ابتدای این سال مالی ۶۳۶ مشتری جدید به مجموع مشتریان ما افزوده شده به شکلی که این دسته از مشتریان توانستند با دریافت بیش از ۴ هزار میلیارد ریال تسهیلات در بخش‌های تامین خودرو‌های سنگین و سبک، تجهیزات پزشکی و دندانپزشکی، ماشین آلات مورد نیاز کارخانجات، تجهیزات آزمایشگاهی و دارو سازی، املاک اداری و تجاری، املاک خرد و به طور ویژه در حوزه طلا و جواهر از خدمات اعتباری شرکت ما (دریافت تسهیلات) استفاده کنند.

وی ادامه داد: واسپاری سپهر صادرات در حال حاضر یکی از متنوع‌ترین لیزینگ‌های کشور در ارائه تسهیلات به مشتریان است که با برنامه ریزی صورت گرفته این خدمات در‌حوزه‌های دیگر از جمله گردشگری، تجهیزات پزشکی و ورزشی، تامین سرمایه برای مواد اولیه کارخانجات و تامین سرمایه تجار و بازرگانان و ... نیز به خدمات گذشته شرکت افزوده شده است.
 
سامانی تاکید کرد: به پاس اعتماد مشتریان به مجموعه لیزینگ سپهر صادرات طرح ویژه بخشودگی ۱۰۰ درصدی کسورات و بخشش جرائم دیرکرد اجرایی شده و به مدت یک ماه ادامه دارد.

وی ادامه داد: مشتریان می‌توانند به منظور بهره مندی از تسهیلات این طرح ضمن تماس با واحد امور مشتریان، از میزان تخفیف‌ها و نحوه بخشودگی مطلع شوند.

وی با اشاره به برنامه‌های آتی شرکت واسپاری سپهر صادرات گفت: بر اساس برنامه ریزی و هدف گذاری‌های صورت گرفته، این شرکت با حمایت‌های گروه مالی بانک صادرات در حال افزایش سهم خود از بازار لیزینگ کشور بوده و طی یک زمان بندی مشخص و هدفمند قرار است به جایگاه برترین لیزینگ کشور در میزان تسهیلات اعطایی به مشتریان و همچنین تنوع و نوآوری در خدمات دست پیدا کند.

مدیرعامل شرکت واسپاری سپهر صادرات با اشاره به حضور این شرکت در دهمین نمایشگاه بورس، بانک و بیمه در جزیره کیش گفت: این شرکت به مانند گذشته با حضور فعال در نمایشگاه‌های بزرگ کشور، در این نمایشگاه نیز آماده ارائه مشاوره و خدمات به تمامی مشتریان گرامی خواهد بود.

گفتنی است شرکت واسپاری سپهر صادرات به عنوان یکی از معتبرترین شرکت‌های لیزینگ کشور توانست با ارائه خدمات مناسب و گسترده، رعایت کامل قوانین و مقررات بانک مرکزی و همچنین خوش حسابی و شفافیت مالی از معدود شرکت‌های لیزینگ کشور باشد که مجوز فعالیت آن نه برای یک سال بلکه برای دو سال آینده از سوی بانک مرکزی تمدید شد. 
 

منبع: میزان
انتهای پیام/

نام:
ایمیل:
* نظر:
شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران
روزنامه های اقتصادی
آرین موتور
پرشیا خودرو
آرین موتور
پرشیا خودرو
آخرین اخبار
آرین موتور
پرشیا خودرو
MVM
فونیکس
کرمان موتور
ایلیا
ایساکو
صنعت کار
بیمه ملت
سایپا یدک
راین
عصر تشکل
امداد خودرو ایران