کد خبر : ۵۸۱۱۶
تاریخ انتشار : ۱۵ آبان ۱۴۰۲ - ۱۰:۱۶
سایبرتراک تسلا پرطرفدارترین خودروی الکتریکی دهه محسوب می‌شود که تاکنون حدودا تا یک‌میلیون دستگاه از آن رزرو شده است.
 به گزارش خودروکار - گفته می‌شود این خودرو یک تغییردهنده بازی در دنیای خودرو است. با‌این‌حال، کسانی که تسلا سایبرتراک را رزرو کرده‌اند و ممکن است یک ماه دیگر آن را تحویل بگیرند،

 هنوز به طور دقیق نمی‌دادند چه چیزی در انتظار آنهاست. ایلان ماسک، مدیرعامل شرکت تسلا، در مورد درآمد سه‌ماهه سوم تسلا در اوایل ماه میلادی جاری گفت انتظار می‌رود مراسم تحویل سایبرتراک در ۳۰ نوامبر در گیگا تگزاس برگزار شود.

چهار سال از  روزی که سایبر تراک در یک نمایشگاه معرفی شد می‌گذرد، که همانطور که اشاره شد در این مدت مورد استقبال زیادی هم قرار گرفته است، اما پرسش این است که آیا دارندگان رزرو سایبرتراک هرگونه خبری از تسلا در مورد تاریخ‌های تخمینی تحویل خودروی خود دریافت کرده‌اند یا خیر. 

پیگیری رسانه‌ها حاکی از آن است که فعلا اطلاعات چندانی به مشتریان نرسیده و برچسب قیمت، مشخصات نهایی، یا حتی محدوده الکتریکی آن برای مشتریان روشن نیست. 

بنابراین برای مشخص شدن این موضوع یک ماه دیگر تا زمانی که حداقل برخی از این خودروها به دست مشتریان برسند باید منتظر بود و تا آن زمان این پرسش‌ها همچنان یک معما باقی می‌‌مانند.

علاوه‌بر موضوع عرضه سایبر تراک، اخبار دیگری از تسلا به گوش می‌رسد که رشد فروش عمده‌فروشی خودروهای الکتریکی ساخت چین این شرکت در اکتبر ۲۰۲۳ متوقف شده است. طبق داده‌های اولیه انجمن خودروهای مسافری چین (CPCA)، حجم کلی خودروهای تسلا MIC مدل ۳ و همچنین مدل Y در ماه گذشته به تعداد ۷۲هزار و ۱۱۵ دستگاه رسید که به‌سختی ۰.۶ درصد بیشتر از یک سال قبل است. 

عدم رشد در ماه‌های گذشته احتمالا مربوط به معرفی مدل ۳ ارتقایافته با نام تجاری هایلند و مدل Y به‌روزشده در چین است که نیاز به تغییراتی در کارخانه گیگا شانگهای داشت. احتمالا طرفداران تسلا در چین منتظر هستند که این دو مدل جدید شرکت به بازار عرضه شوند.
برچسب ها: تسلا
نام:
ایمیل:
* نظر:
شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران
روزنامه های اقتصادی
آرین موتور
پرشیا خودرو
آرین موتور
پرشیا خودرو
آخرین اخبار
آرین موتور
پرشیا خودرو
MVM
فونیکس
کرمان موتور
ایلیا
ایساکو
صنعت کار
بیمه ملت
سایپا یدک
راین
عصر تشکل
امداد خودرو ایران