کد خبر : ۵۸۱۰۵
تاریخ انتشار : ۱۴ آبان ۱۴۰۲ - ۱۲:۴۸
زاکانی تاکید کرد؛
شهردار تهران در خصوص تعامل با شرکت‌های داخلی و خارجی گفت: برای رفع نیاز امروز و چشم‌انداز آینده از ظرفیت شراکت با طرف خارجی در کنار همکاری با شرکت‌های داخلی بهره خواهیم گرفت.
به گزارش خودروکار - علیرضا زاکانی شهردار تهران ددر خصوص رویکرد شهرداری تهران در تعامل با شرکت‌ها اعلام کرد: قرارداد تأمین ۳ هزار دستگاه اتوبوس با شرکت‌های داخلی منعقد شده بود که همچنان دنبال خواهد شد. سفر چین این قراردادها را در مسیر شراکت و همکاری قرار داد تا بتوانیم از ظرفیت‌های چین و همچنین ظرفیت شرکت‌های خصوصی داخلی استفاده کنیم.

وی در ادامه با اشاره به همکاری شهرداری و شرکت‌ها افزود: موفق شدیم بین دارایی‌های شهرداری به عنوان منابع با توجه به میزان تقاضا و همچنین توانمندی‌های فنی و اجرایی شرکت‌های داخلی پیوستگی برقرار کنیم. همچنین از توانایی‌های تکنولوژیک طرف خارجی نیز استفاده خواهیم کرد.

زاکانی با تاکید بر استفاده از توانمندی‌های داخلی و خارجی برای پیشرفت کشور اذعان داشت: برای رفع نیاز امروز و چشم‌انداز آینده از ظرفیت شراکت با طرف خارجی بهره خواهیم گرفت.

شهردار پایتخت با بیان اینکه شرکت «ع. ن» با شهرداری قرارداد تأمین هزار دستگاه اتوبوس را منعقد کرده است، اذعان کرد: اکنون این شرکت در راستای عمل به تعهداتش گام بر می‌دارد. به دنبال پایه جدیدی از همکاری با این شرکت هستیم. امیدوارم ظرفیت استفاده از بخش خصوصی در کنار سایر بخش‌ها در جهت استقلال و خودکفایی کشور فعال و به کار گرفته شود.

وی با اشاره به اینکه صورتی از تقاضای مبتی بر نیاز را به بخش خصوصی و غیرخصوصی ارسال می‌کنیم بیان کرد: موضوعی که اهمیت دارد ایجاد رفاه و آسایش مردم خواهد بود. این هدف با استفاده از ظرفیت داخلی و خارجی توسط مدیران شهری و بخش خصوصی دنبال می‌شود.
برچسب ها: اتوبوس
نام:
ایمیل:
* نظر:
شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران
روزنامه های اقتصادی
آرین موتور
پرشیا خودرو
آرین موتور
پرشیا خودرو
آخرین اخبار
آرین موتور
پرشیا خودرو
MVM
فونیکس
کرمان موتور
ایلیا
ایساکو
صنعت کار
بیمه ملت
سایپا یدک
راین
عصر تشکل
امداد خودرو ایران