کد خبر : ۵۸۰۸۶
تاریخ انتشار : ۱۳ آبان ۱۴۰۲ - ۱۳:۵۳
نیازهای صنعت خودروسازی کشور و به خصوص شرکت کرمان موتور در مدرسه کسب و کار این شرکت خودروسازی اعلام خواهد شد.
به گزارش خودروکار - همزمان با برگزاری نخستین رویداد فرصت های نوآوری و فناوری کرمان موتور، قرار است تا مدرسه کسب و کار کرمان موتور با هدف جذب علاقمندان به حضور در بخش تحقیق و توسعه صنعت خودروسازی کشور برگزار شود .

مدرسه کسب وکار کرمان موتور یک فرصت منحصر به فرد برای دانشجویان و فارغ التحصیلان علاقمندان به حضور و فعالیت در بخش تحقیق و توسعه صنعت خودرو کشور خواهد بود.
در این مدرسه، علاقمندان با نیازهای صنعت خودرو و فضای کار در شرکت کرمان موتور آشنا خواهند شد.
براساس این گزارش، مدرسه کسب و کار کرمان موتور در نخستین رویداد فرصت های نوآوری و فناوری، یک فرصت رو در رو بین علاقمندان و دانشجویان و نخبه های علم و صنعت با مدیران و مسئولان شرکت کرمان موتور فراهم می کند تا نسبت به جذب و شناسایی استعدادهای برتر اقدامات لازم صورت گیرد.
 طی رویداد روز چهاردهم آبان ماه جاری در دانشگاه علم و صنعت ایران، شرکت کرمان موتور بر مبنای این مدرسه کسب و کار، نسبت به جذب نیروهای مورد نیاز خود در زمینه تحقیق و توسعه از بین علاقمندان و شرکت کنندگان در همایش اقدام خواهد کرد.
مدرسه کسب و کار کرمان موتور همزمان با اولین رویداد فرصت های نوآوری و فناوری کرمان موتور (KITONEXT)  برگزار خواهد شد. 
یادآور می شود که نخستین رویداد فرصت های نوآوری و فناوری کرمان موتور، ۱۴ آبان ماه جاری در سالن امام رضا(ع) دانشگاه علم و صنعت ایران از ساعت ۸ صبح تا ۱۵ عصر و با حضور فرهیختگانی از ایران، چین و ایتالیا برپا خواهد شد.
علاقمندان به منظور کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام جهت حضور در پنل های تخصصی رویداد فوق می توانند از طریق نشانی https://kermanmotor.com/kitonext  اقدامات لازم را انجام دهند.
برچسب ها: کرمان موتور
نام:
ایمیل:
* نظر:
شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران
روزنامه های اقتصادی
آرین موتور
پرشیا خودرو
آرین موتور
پرشیا خودرو
آخرین اخبار
آرین موتور
پرشیا خودرو
MVM
فونیکس
کرمان موتور
ایلیا
ایساکو
صنعت کار
بیمه ملت
سایپا یدک
راین
عصر تشکل
امداد خودرو ایران