کد خبر : ۵۸۰۷۸
تاریخ انتشار : ۱۱ آبان ۱۴۰۲ - ۱۱:۱۴
عضو و دبیر هیات مدیره خبر داد:
عضو و دبیر هیات مدیره شرکت بیمه ملت اعلام کرد که این شرکت از نظر رشد سوددهی در نیمه اول امسال در میان شرکت‌های صنعت بیمه رتبه سوم را کسب کرده است.
به گزارش خودروکار - مهدی کشاورز بهادری که در نشست هم‌اندیشی معاونین، مدیران و روسای شعب این شرکت با حضور رئیس کل و اعضای هیئت عامل بیمه مرکزی، دبیرکل سندیکای بیمه گران و اعضای هیات مدیره این شرکت سخن می‌گفت، با اشاره به رشد 263 درصدی سودآوری شرکت در نیمه اول سال‌جاری، اعلام کرد: مقایسه اعداد و ارقام صورت‌های مالی در سال‌های گذشته نشان می‌دهد که امسال در بحث سودآوری بسیار موفق عمل کردیم و توانستیم در 6 ماه به سودی که پیش بینی کردیم دست یابیم و رکورد سوددهی را بشکنیم.

وی افزود: امسال بیمه ملت در صنعت بیمه جزو شرکت‌های برتر بوده و با توجه به اینکه سود خالص شرکت در 6 ماه اول امسال رشد 263 درصد داشته، از لحاظ رشد سود، سومین شرکت و از نظر سرمایه هم جزو 5 شرکت برتر محسوب می‌شود.

کشاورز تاکید کرد: در صورت‌های مالی شرکت بیمه ملت اتفاق‌های خوبی ثبت شده و می‌توان گفت بهترین صورت‌های مالی در چند سال اخیر را داشتیم. البته باید در نظر داشت که سودی که در شرکت حاصل می‌شود شامل فعالیت بیمه گری، سرمایه گذاری‌ها، تسعیر ارز و … می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: نسبت خسارت شرکت بیمه ملت که در سال گذشته 70 درصد بود در 7 ماه بتدایی امسال به زیر 47 درصد رسیده است.
برچسب ها: بیمه ملت
نام:
ایمیل:
* نظر:
شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران
روزنامه های اقتصادی
آرین موتور
پرشیا خودرو
آرین موتور
پرشیا خودرو
آخرین اخبار
آرین موتور
پرشیا خودرو
MVM
فونیکس
کرمان موتور
ایلیا
ایساکو
صنعت کار
بیمه ملت
سایپا یدک
راین
عصر تشکل
امداد خودرو ایران