کد خبر : ۵۸۰۶۶
تاریخ انتشار : ۱۰ آبان ۱۴۰۲ - ۱۱:۳۹
رئیس کل بیمه مرکزی در آستانه بیستمین سالگرد تاسیس:
رئیس کل بیمه مرکزی با تبریک فرارسیدن بیستمین سالگرد تاسیس شرکت بیمه ملت خاطر نشان کرد: بیمه ملت با هدایت مدیران و تیم جدید در بیستمین سالگرد تاسیس برای کسب نمره 20 خیز برداشته و به زودی به آن خواهد رسید.
به گزارش خودروکار - علی استاد هاشمی رئیس کل بیمه مرکزی در نشست هم اندیشی معاونین، مدیران و روسای شعب بیمه ملت با تاکید بر این شعر معروف «عبادت به جز خدمت خلق نیست»، خاطرنشان کرد: در صنعت بیمه هر محصولی که طراحی می‌شود، باید به بهترین شکل به عنوان یک خدمت به مردم معرفی شود و افزایش ضریب نفوذ نیز با فروش خوب محقق خواهد شد و همه اینها خدمت رسانی درست و مطلوب را می‌طلبد.

وی با بیان این نکته که اعضای هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت بیمه ملت از افرادی متخصص و کارا تشکیل شده‌اند، افزود: امیدواریم سهامداران این شرکت قدردان تلاش‌های تمام مدیران، کارکنان و شبکه فروش این شرکت باشند که توانسته‌اند، شرکت را در جایگاه مناسبی قرار داده و در این موقعیت مطلوب حفظ کنند.

رئیس کل بیمه مرکزی در این نشست بر تقویت تعامل بین نهاد ناظر و شرکت‌های بیمه تاکید کرد و گفت: توجه به این موارد در کنار تسهیل‌گری در مقررات و اصلاح آیین‌نامه‌ها، به ارتقای سطح کیفیت خدمات صنعت بیمه منتهی می‌شود.

استاد هاشمی با تاکید بر تقویت رویکرد نظارتی پیشگیرانه و خودکنترلی در شرکت‌های بیمه، افزایش تعامل نهاد ناظر با ارکان صنعت بیمه را از اولویت‌های بیمه مرکزی در دوره جدید دانست و گفت: بیمه مرکزی در این راستا، جلسات منظمی با حضور تصمیم‌سازان نهاد ناظر و مدیران ارشد صنعت بیمه برگزار نموده و در صدد است با ایجاد هم افزایی روند اصلاحات در صنعت بیمه را تسهیل کند.

رییس کل بیمه مرکزی گفت: حفظ ثبات مدیریتی و تعامل سازنده مدیران شرکت‌های بیمه با ذینفعان نقش موثری در رسیدن به هدف‌گذاری‌های صنعت بیمه دارد.

وی در پایان تاکید کرد: در بیستمین سالگرد تاسیس شرکت بیمه ملت، با همت همه کارکنان پرتلاش و اعضای هیات مدیره متخصص و مدیرعامل دلسوز و متعهد، نمره 20 را در صنعت بیمه خواهد گرفت.
برچسب ها: بیمه ملت
نام:
ایمیل:
* نظر:
شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران
روزنامه های اقتصادی
آرین موتور
پرشیا خودرو
آرین موتور
پرشیا خودرو
آخرین اخبار
آرین موتور
پرشیا خودرو
MVM
فونیکس
کرمان موتور
ایلیا
ایساکو
صنعت کار
بیمه ملت
سایپا یدک
راین
عصر تشکل
امداد خودرو ایران