کد خبر : ۵۷۹۶۱
تاریخ انتشار : ۰۲ آبان ۱۴۰۲ - ۱۰:۵۷
به دنبال رشد ۸۰ درصدی پرتفوی بیمه‌ای شرکت بیمه ملت و کاهش نسبت خسارت به زیر ۵۰ درصد در ۶ ماهه اول سال ۱۴۰۲ و همچنین رشد سود سه ماهه از ۱۴ میلیارد تومان در سال گذشته به 77 میلیارد تومان در فصل بهار سال‌جاری، سود این شرکت حدود ۴ برابر افزایش یافته و برای هر سهم خود ۶۶ ریال سود محقق کرده که نسبت به دوره مشابه قبل رشد 263 درصدی را رقم زده است.
به گزارش خودروکار - بر اساس گزارش منتشر شده در سامانه کدال، این شرکت با کسب سود 198 میلیارد تومانی، رشدی 263 درصدی نسبت به مدت مشابه 6 ماهه نخست سال 1401 را رقم زده و این ارقام نشان می‌دهد شرکت در هدف‌گذاری خود برای سال 1402 قدم‌های بزرگی را برداشته است.

بررسی عملکرد شرکت بیمه ملت در کدال نشان می‌دهد سود خالص 6 ماهه اول سال 1401 معادل 54.5 میلیارد تومان بوده است و کسب سود 198 میلیارد تومانی برای 6 ماهه اول سال‌جاری نشان‌دهنده رشد چشم گیر سود برای سهامداران این شرکت است.

از سوی دیگر سود ناخالص فعالیت‌های بیمه‌ای برای 6 ماهه نخست سال معادل 195 میلیارد تومان و سود عملیاتی نیز معادل 171 میلیارد تومان است.

کسب سود در این شرایط، نشان از مدیریت صحیح ریسک، مدیریت مناسب هزینه‌های شرکت و سرمایه‌گذاری موثر بیمه ملت در 6 ماهه نخست سال 1402 دارد که کارنامه‌ای موفق را پیش روی سهامداران و بیمه‌گذاران آن قرار داده است.
برچسب ها: بیمه ملت
نام:
ایمیل:
* نظر:
شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران
روزنامه های اقتصادی
آرین موتور
پرشیا خودرو
آرین موتور
پرشیا خودرو
آخرین اخبار
آرین موتور
پرشیا خودرو
MVM
فونیکس
کرمان موتور
ایلیا
ایساکو
صنعت کار
بیمه ملت
سایپا یدک
راین
عصر تشکل
امداد خودرو ایران