کد خبر : ۵۷۹۱۲
تاریخ انتشار : ۲۹ مهر ۱۴۰۲ - ۱۰:۵۸
جنرال موتورز تولید پیکاپ برقی در کارخانه میشیگان را به تاخیر می‌اندازد.
به گزارش خودروکار -  شرکت جنرال موتورز اعلام کرد تولید پیکاپ‌های الکتریکی در کارخانه خود در شهر اوریون میشیگان را یک سال به تعویق می‌اندازد، زیرا خودروساز شماره یک ایالات متحده با تقاضای یکنواخت برای خودروهای الکتریکی مقابله می‌کند. این روند آخرین نشانه‌ای است که نشان می‌دهد تولید و تقاضای خودروهای الکتریکی ممکن است به اندازه پیش‌بینی‌ها قوی نباشد.

جنرال موتورز قرار بود تولید شورولت سیلورادو الکتریکی و جی‌‌ام‌سی سیرا را در اواخر سال ۲۰۲۴ در کارخانه دیترویت آغاز کند، اما این شرکت اعلام کرد اکنون برنامه‌ریزی برای شروع آن در اواخر سال ۲۰۲۵ است. جنرال موتورز اعلام کرد این تغییر برای مدیریت بهتر سرمایه‌گذاری و در عین حال همسویی با تقاضای رو‌به‌رشد خودروهای برقی انجام شده است و این حرکت بر برنامه‌های کارخانه باتری آن تاثیری ندارد. 

این خودروساز در ماه ژوئیه هدف قبلی ساخت ۴۰۰هزار خودروی برقی از سال ۲۰۲۲ تا نیمه اول سال ۲۰۲۴ را تکرار کرد و درآمد ۵۰ میلیارد دلاری خودروهای برقی را در سال ۲۰۲۵ پیش‌بینی کرد. جنرال موتورز عنوان کرده است تولید تقریبا ۱۰۰هزار خودروی برقی را در نیمه دوم سال ۲۰۲۳ هدف‌گذاری کرده است. رویترز در ماه ژوئیه گزارش داد بازار خودروهای الکتریکی ایالات‌متحده در حال رشد است، اما برای جلوگیری از انباشته شدن خودروهای الکتریکی فروخته‌نشده در برخی از نمایندگی‌های خودروسازان کافی نیست. 

جنرال موتورز همچنان در نظر دارد در سال ۲۰۲۴ تولید خودروهای برقی را افزایش دهد.
برچسب ها: جنرال موتورز
نام:
ایمیل:
* نظر:
شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران
روزنامه های اقتصادی
آرین موتور
پرشیا خودرو
آرین موتور
پرشیا خودرو
آخرین اخبار
آرین موتور
پرشیا خودرو
MVM
فونیکس
کرمان موتور
ایلیا
ایساکو
صنعت کار
بیمه ملت
سایپا یدک
راین
عصر تشکل
امداد خودرو ایران