کد خبر : ۵۷۹۰۶
تاریخ انتشار : ۲۷ مهر ۱۴۰۲ - ۱۵:۴۹
به گفته معاون سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی در مجموع قرار است حدود ۷۶۶ خودرو در مزایده به فروش برسد که ارزش پایه کارشناسی آنها برابر ۲ هزار و ۴۶۰ میلیارد تومان است.
به گزارش خودروکار -  براساس اعلام سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی، قرار است کالاهای متروکه‌ای که در بنادر و گمرکات استان هرمزگان قرار دارند، توسط این سازمان به مزایده گذاشته شوند. در همین راستا 28 دستگاه خودروی سواری، سنگین، ماشین آلات راهسازی در مزایده های فوق العاده 580 مخصوص هرمزگان برای فروش قرار گرفت. همچنین مزایده شماره 581 نیز به منظور فروش وسایل نقلیه برگزار خواهد شد.

سعید غلامی معاون بهره‌برداری و فروش اموال منقول سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی در خصوص جزئیات بیشتر این مزایده گفت: مزایده شماره 580 از 24 مهر ماه آغاز شده و طی آن خودروهای در اختیار اموال تملیکی هرمزگان شامل خودروهای سواری، خودروهای سنگین و ماشین‌آلات راه‌سازی به مزایده می‌رسد. این مزایده شامل 28 خودرو سواری، ماشین‌الات راه سازی و ماشین آلات سنگین به ارزش 98 میلیارد تومان بوده است اما به سبب حکم قضائی مبنی بر اعاده خودروها، 15 پارت به ارزش 35 میلیارد تومان از مزایده خارج شده است.


فروش 1038 خودرو در مزایده اموال تملیکی

وی با بیان اینکه پیشنهادات مربوط به این مزایده 30 مهر ماه رمزگشایی و نتایج اعلام می‌شود، گفت: مزایده ویژه دیگری نیز برای خودروهای متروکه با شماره 581 از 24 مهر ماه آغاز شده و افراد می‌توانند تا 29 مهر ماه پیشنهادات خود را ارائه کنند. در این مزایده خودروهای متروکه از سراسر کشور حضور خواهند داشت.

معاون سازمان اموال تملیکی در ادامه با اشاره به آخرین آمارهای مربوط به این مزایده گفت: در مجموع قرار بر این بود تا 1038 خودرو در مزایده به فروش برسند که با توجه به رای قضایی برای اعاده برخی از این خودروها، حدود 100 پارتی  از مزایده شماره 581 حذف شده است. براین اساس حدود 400 خودرو سواری و 353 خودرو سنگین و ماشین آلات سنگین در حال حاضر در مزایده حضور دارند.

مجموع ارزش کارشناسی این خودروها نیز برابر 2 هزار و 400 میلیارد تومان برآورد شده است.  خریداران به منظور شرکت در این مزایده باید از طریق سامانه الکترونیکی ستاد اقدام کنند.
برچسب ها: اموال تملیکی
نام:
ایمیل:
* نظر:
شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران
روزنامه های اقتصادی
آرین موتور
پرشیا خودرو
آرین موتور
پرشیا خودرو
آخرین اخبار
آرین موتور
پرشیا خودرو
MVM
فونیکس
کرمان موتور
ایلیا
ایساکو
صنعت کار
بیمه ملت
سایپا یدک
راین
عصر تشکل
امداد خودرو ایران