کد خبر : ۵۷۸۶۲
تاریخ انتشار : ۲۴ مهر ۱۴۰۲ - ۱۱:۲۷
شنیده‌ها حاکیست شرکت BM CARS صدها دستگاه سدان لوکس هونگچی H5 و بستیون T77 را وارد کرده اما این محصولات معطل مراحل بوروکراتیک قیمت‌گذاری مانده است؛ بنابراین BM CARS را می‌توان پیشگام ورود خودروهای تراز جهانی به ایران در دوره کنونی دانست.
به گزارش خودروکار - رویلزرویس تعبیر منتقدان خودرویی در توصیف هونگچی H5 است که به دلیل شباهت فوق العاده بدنه و فضای داخلی این سدان لوکس چینی با خودروی تشریفاتی رویلزرویس است. البته هونگچی H5 نیز با هدف بکارگیری در مراسم‌های تشریفاتی کشور چین طراحی شده و با انتخاب شرکت BM CARS به ایران خواهد آمد. 
بنابراین چنانچه مراحل اداری قیمت‌گذاری این محصول سپری شود در خیابان‌های ایران شاهد تردد این سدان لوکس با پیشرانه ۲ لیتری توربو GDI و ۲۲۲ اسب بخار قدرت و ۳۴۰ نیوتن متر گشتاور خواهیم بود. این پیشرانه به همراه گیربکس 8 سرعته AT ساخت Aisin  ژاپن عرضه می‌شود. این تیپ از هونگچی H5 رکورد مصرف سوخت 6.2 لیتر در صد کیلومتر را به نام خود ثبت کرده و شتاب صفر تا صد رسمی آن نیز 9 ثانیه برآورد شده است. ویژگی بارز دیگر هونگچی H5 استاده از ۹ ایربگ است که آن را در رده خودروهای ایمن قرار می‌دهد.

بستیون T77؛ خودرویی با استانداردهای فولکس واگن
بستیون T77 یک SUV با ۱۶۶ اسب بخار با گشتاور ۲۵۸ نیوتون و ۱.۵لیتری توربوشارژ با طراحی کم‌نظیر فضای داخلی نیز پشت‌ درهای قیمت گذاری معطل مانده است. این خودرو که با استانداردهای اروپایی و شرکت فولکس واگن مشهور شده حالا قرار است با تلاش‌های شرکت BM CARS وارد ایران شود.
با ورود بستیون، سبد محصولات SUV ایران متنوع می‌شود و این خودرو با توجه به ویژگی‌های فنی و اپشن‌های متعدد آن می‌تواند سلیقه و سطح توقع مصرف کننده ایران را ارتقا دهد و البته این می‌تواند کار را برای رقبای BM CARS سخت کند.
برچسب ها: گروه بهمن
نام:
ایمیل:
* نظر:
شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران
روزنامه های اقتصادی
آرین موتور
پرشیا خودرو
آرین موتور
پرشیا خودرو
آخرین اخبار
آرین موتور
پرشیا خودرو
MVM
فونیکس
کرمان موتور
ایلیا
ایساکو
صنعت کار
بیمه ملت
سایپا یدک
راین
عصر تشکل
امداد خودرو ایران