کد خبر : ۵۷۸۴۰
تاریخ انتشار : ۲۲ مهر ۱۴۰۲ - ۱۱:۵۸
مخاطبان با ثبت پویشی در سامانه فارس من از افزایش بی‌رویه قیمت لوازم یدکی انتقاد کردند.
به گزارش خودروکار - مخاطبان  با ثبت پویشی با عنوان «بر افزایش بی رویه قیمت لوازم یدکی خودرو نظارت شود» عنوان کردند که افزایش بی رویه قیمت لوازم یدکی یکی از معضلات و دغدغه‌های مردم است. 

مخاطبان  عنوان کردند وجود دلالان و واسطه‌ها هم مزید بر علت گرانی لوازم یدکی است، به طوری که در مواردی شاهد هستیم که قیمت برخی قطعات لوازم یدکی خودرو به دو برابر قیمت واقعی عرضه می‌شود.

به گفته سید‌احمد حسینی رئیس اتحادیه صنف تولید‌کنندگان و فروشندگان لوازم یدکی تهران، کمیسیون رسیدگی به شکایت این اتحادیه به هر گونه تخلف در مورد گران فروشی، تقلب و بی‌کیفیتی کالای لوازم خانگی که در واحدهای صنفی اتفاق بیفتد رسیدگی می‌کند.

وی افزود: بنابراین افرادی که با گران‌فروشی در حوزه لوازم یدکی خودرو مواجه می‌شوند، می‌توانند به صورت حضوری به اتحادیه مراجعه و شکایت خود را در کمیسیون شکایت ثبت یا به صورت تلفنی شکایت خود را ثبت و پس از ثبت شکایت قطعا کمیسیون شکایت اتحادیه موارد را بررسی و رسیدگی می‌کند. 

این گزارش می افزاید: ضروری است تا خریداران لوازم یدکی از واحدهای صنفی دارای پروانه کسب خریداری کنند تا در صورت بروز مشکل امکان شکایت را داشته باشند، همچنین در صورت خرید اینترنتی خریداران حتما خرید را از سایت‌‌های دارای کد اینماد یا دارای پروانه صنفی کسب و کارهای مجازی انجام دهند. 
نام:
ایمیل:
* نظر:
شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران
روزنامه های اقتصادی
آرین موتور
پرشیا خودرو
آرین موتور
پرشیا خودرو
آخرین اخبار
آرین موتور
پرشیا خودرو
MVM
فونیکس
کرمان موتور
ایلیا
ایساکو
صنعت کار
بیمه ملت
سایپا یدک
راین
عصر تشکل
امداد خودرو ایران