کد خبر : ۵۷۸۳۳
تاریخ انتشار : ۲۲ مهر ۱۴۰۲ - ۱۱:۴۶
سرپرست معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران گفت: طرح ترافیک تهران تا پایان سال تغییر می‌کند.
به گزارش خودروکار -  محسن هرمزی؛ سرپرست معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران اظهار کرد: موضوعی که در دستور کار داریم وضع مقررات جدید و تغییر در طرح موجود ترافیک است که آن را تا پایان سال عملیاتی می‌کنیم که امیدواریم با اجرایی شدن آن، مدیریت بهتری در محدوده‌های ترافیکی شاهد باشیم.

وی گفت: از ابتدای امسال 339 دستگاه اتوبوس شامل 237 دستگاه اتوبوس جدید خریداری شده و 102 دستگاه اتوبوس موجود بازسازی شده را وارد خطوط کرده‌ایم و سرجمع در این دوره مدیریت شهری 663 دستگاه اتوبوس به ناوگان اضافه شده است.

سرپرست معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با اشاره به اینکه در زمان تحویل شهرداری تهران از شورای پنجم، ناوگان اتوبوسرانی پایتخت کمتر از یک‌هزار دستگاه اتوبوس شاغل داشت، تصریح کرد: این در شرایطی است که امروز این ناوگان، دو هزار و 47 دستگاه اتوبوس شاغل دارد، ضمن اینکه برای تامین سه هزار و 40 دستگاه اتوبوس نو نیز قرارداد منعقد کرده‌ایم.

هرمزی با بیان اینکه تا پایان سال جاری، 1400 دستگاه اتوبوس به ناوگان اتوبوسرانی پایتخت اضافه می‌کنیم، افزود: از ابتدای امسال، 102 دستگاه اتوبوس را بازسازی اساسی کرده‌ایم که این تعداد تا پایان سال جاری به 500 دستگاه خواهد رسید.


وی با اشاره به اینکه گام‌های اولیه برای بهبود و مهار ترافیک تهران را شروع کرده‌ایم و اقدامات اجرا شده و در دست انجام را می‌توانیم نقطه آغاز تحول در حوزه حمل و نقل و ترافیک پایتخت بنامیم، اضافه کرد: با اقدامات بیشتری که در آینده اجرا می‌شود، در صدد هستیم تا سهم استفاده شهروندان از حمل و نقل عمومی را افزایش داده و جریان ترافیک را بهتر کنترل کنیم.


برچسب ها: طرح ترافیک
نام:
ایمیل:
* نظر:
شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران
روزنامه های اقتصادی
آرین موتور
پرشیا خودرو
آرین موتور
پرشیا خودرو
آخرین اخبار
آرین موتور
پرشیا خودرو
MVM
فونیکس
کرمان موتور
ایلیا
ایساکو
صنعت کار
بیمه ملت
سایپا یدک
راین
عصر تشکل
امداد خودرو ایران